PayU Kampanyası

Kampanya Kodu: PAYU2019 (*)


14 Gün Ücretsiz Deneyin

PayU Üye İşyerlerine kazandıran paketimize üye olarak 14 Günlük boyunca tüm fonksiyonlarımızı ücretsiz olarak deneyin.

(*) Yıllık satın alım işleminden sonra İndirim Kuponu bölümüne yazdığınızda geçerli olacaktır.


DinamikCRM'de Neler Var?

DinamikCRM, Şirketinizi ve tüm operasyonel süreçlerinizi tek bir noktadan yönetebileceğiniz, iş verimliliğinizi artırarak günlük hayatınızı kolaylaştıracak tüm araçları içerisinde barındıran bir Bulut CRM uygulamasıdır.

Müşteri ve İletişim Yönetimi

Potansiyel Müşterilerinizi (Müşteri Adayları), Mevcut Müşterilerinizi, Çalıştığınız firmaları ve Kontak bilgilerinizi kayıt altına alarak rahatlıkla yönetin.

Online Sipariş Yönetimi

Firmanıza gelen ürün siparişlerini kaydedin, bayileriniz ekranlarına düşen siparişleri hazırlasın ve paket teslimatı gerçekleşene kadar tüm süreci takip edin.

Çağrı Merkezi

Sanal Santral desteğiyle birlikte gelen tüm çağrıları kayıt altına alın, randevularınızı belirleyin ve takviminiz üzerinden ajandanızı rahatlıkla yönetin.

Çalışan Yönetimi

Çalışan bilgilerinizi kaydederek temel bir özlük uygulaması oluşturun. Özel Alanlar sayesinde kıdemden, maaşa kadar birçok bilgiyi yönetebilirsiniz.

Ön Muhasebe

Kasa ve banka hesaplarınızı oluşturabilir, tedarikçi bazında borçlarınızı, firma ve müşteri bazında alacaklarınızı takip edebilirsiniz.

Online Randevu Yönetimi

Müşterilerinizden, Misafirlerinizden gelen tüm randevu ve rezervasyon taleplerini kayıt altına alarak online randevu/rezervasyon takviminizi oluşturabilirsiniz.Ücretsiz Deneyin

Dijitalleşme ve operasyonel süreçlere daha az zaman ayırın, sadece işinizi büyütmeye odaklanın.

14 Günlük deneme paketimize abone olarak tüm fonksiyonlarımızı ücretsiz olarak deneyin. Beğenirseniz devam edin!

14 Gün Ücretsiz Deneyin

(*) Ücretsiz deneme hesabı için kredi kartı gerekmiyor.