Otomotiv

Havacılık sektörü çok sayıda personelin faaliyet gösterdiği iş alanlarını kapsamaktadır. Sektörde faaliyet gösteren firmalar, cari uçuş planı doğrultusunda çok sayıda müşteriye hizmet sunmaktadır. Genel havacılık hizmeti sunan şirketlerin müşteri yoğunluğu, tarifeli/tarifesiz uçuş hizmeti sunan şirketlere oranla daha az olsa da bu alanda çalışan personel sayısı da oldukça fazladır. Bir havacılık şirketinde çok sayıda çalışan olduğundan çalışanların ayrıntılı bir şekilde takibi önemlidir.

Havacılık sektöründe kargo taşımacılığı yapan firmaların da iş yoğunluğu oldukça fazladır. Bu nedenle sektördeki firmaların iş süreçlerini yazılımlar üzerinden takip etmeleri gerekmektedir. Havacılık sektöründe kargo taşımacılığı yapan firmalar, gerekli olduğu durumlarda hava yolu konşimentosundaki bilgileri yazılım üzerinden takip edebilmelidir. Bununla birlikte; kargonun müşteriye ulaşma sürecini takibe imkan tanıyan yazılımlar, kargo şirketlerini iş yükünü hafifletmektedir.

DinamikCRM yazılımı, çalışan yönetimi ve müşteri ilişkileri yönetimi modülleri aracılığıyla pek çok işlemi tek bir platform üzerinden yönetmeyi sağlamaktadır. Yazılım sayesinde havaalanı trafiğine ilişkin verileri pratik bir şekilde yönetmek de mümkündür.

Sektörünüz için en uygun çözüm paketlerimiz

Ücretsiz Deneyin


Dijitalleşme ve operasyonel süreçlere daha az zaman ayırın, sadece işinizi büyütmeye odaklanın.

14 gün tüm fonksiyonlarımızı ücretsiz ve sınırsızca deneyin.

Hemen Başlayın!