Transfer Takip

Transfer takip özelliğiyle farklı ülke ve şehirlerden gelen misafirlerinizle ilgili bilgileri (Uçuş Bilgisi, Kaldığı Otel, Konaklama Sayısı gibi) kayıt altına alarak süreci takip edebilirsiniz.

Favoriler özelliği, sizin için önemli olan kayıtların (Müşteri, Aktivite, Randevu, Firma, Hatırlatıcı kaydı gibi) bir klasör altında toplanarak tek tıklamayla ilgili kayda girmenizi sağlayan bir özelliğimizdir.

Favoriler özelliği sayesinde kayıtlarınıza tek tıklamayla ulaşabilirsiniz. Bu özellik size zaman kazandırır, aynı zamanda CRM’inizi kullanmayı kolaylaştırır, takip gücünüzü arttırır ve iş verimliliğinizi yükseltir.

Favoriler özelliğini kullanabilmeniz için herhangi bir kaydın içine girerek sağ üst köşede yer alan Yıldız simgesine tıklamanız gerekiyor. Eğer yıldız’ın rengi sarıya dönüşürse ilgili içeriği Favorilere eklemiş olursunuz. Favorilerden çıkarmak için yıldız simgesine tekrar tıklamanız yeterlidir.

Yapılacaklar, seçtiğiniz kayıt özelinde yapmayı planladığınız işleri takip etmenize yarayan basit bir görev takip uygulamasıdır.

Bir örnek vermek gerekirse;

  • Müşteriye hoş geldin araması yapmayı unutma
  • Evrakları talep et
  • Sözleşmeyi hazırlayarak kargoya ver
  • Tahsilat takibini gerçekleştir

Yapılacaklar sayesinde İş akışınıza en uygun görevleri rahatlıkla ilgili kayıtla ilişkilendirebilirsiniz.

Her kayıt için sınırsız Yapılacaklar ekleyebilir, daha sonra ilgili kayıt altından ve/ya Görevler modülü üzerinden tüm listeye ulaşarak yönetebilirsiniz.

Transfer Takip modülü farklı ülke ve şehirlerden gelen misafirlerinizle ilgili bilgileri (Uçuş Bilgisi, Kaldığı Otel, Konaklama Sayısı gibi) kayıt altına alarak süreci takip edebilmenizi sağlar.

Bu modül Sağlık Turizmi alanında faaliyet gösteren müşterilerimiz için son derece uygundur.

Planlama yapmanızı kolaylaştırır.

- Transfer sürecine girecek müşterilerin bilgilerini inceleyebilirsiniz.

- Müşterinin konaklama bilgilerini kayıt edebilirsiniz.

- Transfer takip takvimi üzerinden takibinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Müşterinin geliş havaalanı, gidiş havaalanı, uçuş PNR kodu, biniş-iniş saati gibi uçuş bilgilerini sisteme kaydedebilirsiniz. Müşterinin transfer (shuttle) talep durumunu belirleyebilirsiniz.

Müşterinizin tedavi göreceği hastaneyi, şubesini, muayene tarihini, saatini vb gibi tüm bilgileri detaylıca kayıt edebilirsiniz.

Evet, Transfer Modülü sayfasının sağ üst tarafında yer alan gösterge paneli özelliği ile tek bir ekran üzerinde rezervasyon sayısı, dağılımı, tamamlanma oranı vb gibi bilgileri grafiksel olarak da görebilirsiniz.

Evet, oluşturulan kayıtlara detaylı bilgi girmek isterseniz not ekle kısmını kullanabilirsiniz.