Müşteri Yorumları

14 gün bedava, kredi kartı gerekmez. Her yerden iş yönetimi, sınırsız modül erişimi, özel CRM, 40+ modül, uçtan uca hizmetler.

amerikauzmani

Kullanım açısından çok kullanıcı dostu, kendini güncelleyen bir program. 1.5 senedir memnuniyetle kullanıyoruz. Müşteri ilişkileri konusunda da çok hızlı ve çözüm odaklılar. Teşekkür ederiz!

Gökçe Taşkıran

Amerika Uzmanı

herta

CRM uygulamalarının en nihai amacı iş planlarımızı kolayca organize edebilmek ve iş yükümüzü hafifletmek. Amacı kolaylık sağlamak olan bir yazılımın karmaşa bir yazılım olmasını beklemezsiniz. İşte tam burada DinamikCRM’in bize sunduğu kolay yönetilebilir arayüzü ve birçok modülüyle erişilebilirliğimizi en üst seviyeye çıkarıyoruz. 4 seneyi aşkın süredir şirketimizde bütün personellerimizin işlerini kolaylaştırdığı için DinamikCRM’e teşekkür ederiz.

Taner Erkol

Herta Bilişim Teknolojileri

obi

Bütün modüller kullanıcı dostu olarak ayarlanmış. İstediğim modülü ekleyip çıkarabilmem ve özelleştirebilmem sayesinde kendi işime rahatça entegre edebiliyorum. Ekranlar oldukça hızlı çalışıyor. Ekran kullanımlarına bir süre denedikten sonra kolayca alışılabiliyor. Ayrıca bir sorum olduğunda destek ekipleri hızlıca dönüş yapıyorlar.

Bahadır Turan

Obi Uzman Danışmanlık

odesa

Tanımlı sektörlerden herhangi biri içinde olmasak bile kısa sürede düzenlemeler yapılıp firmamıza uygun hale getirilen güzel bir yazılım. Gerek bizim ile ilgilenen arkadaşlara gerekse isteklerimize en doğru cevabı vermeye çalışan perde arkasındaki arkadaşlara emekleri için firmam adına çok teşekkür ederim.

Tansu Anlayan

Odesa Koz. Dış. Tic. Ltd. Şti.

teedo

Dinamik CRM ile yola çıktığımızda hayalimizdeki CRM şablonunu Furkan Bey’e detaylı anlattık. Bir online eğitim platformu için CRM yazmak kolay değil. Bu yüzden beklentimiz de minimumdaydı ancak zaman içerisinde DinamikCRM ekibi tüm beklentilerimize karşılık verdi.
Biz anlattık onlar yaptı. Eksik her zaman olur ancak farkediken eksikleri, taleplerimizi son sürat tamamlamaya gayret gösterdiler. Sonuç olarak keyifle kullandığımız bir CRM sistemimiz var. Düşünmeden tercih edebilirsiniz.

Selçuk Aytekin

Teedo

piemarine_logo

Doğru modüllere kullandığınız zaman iş hayatınıza inanılmaz kolaylıklar sağlıyor mutlaka denemeniz gerek.

Yekta Yıldırım

PieMarine

icc

Dinamik CRM uzun zamandır arayışım olan bir CRM yazılımı oldu. Bu zamana kadar ihtiyacım olan tüm ihtiyaçlarım hepsi bir arada toplanmış. Bu kadar ayrıntılı bir crm sistemini bu kadar uygun fiyata bizleri eriştirdiğiniz için emeği geçen herkese teşekkür ederim. Uzun yıllar birlikteliğimiz büyüyerek devam edecek.

Aysun Yılmaz

Icc Çözüm Grup

kurfab

Logo yazılımı üzerinden tanışma fırsatım oldu birçok hizmetle kolay bir şekilde entegre edilebiliyor. Gayet memnunum ve şiddetle tavsiye ediyorum herkese... Emeği geçen ve çalışan bütün ekiptekilere teşekkür ediyorum...

Yekta Yıldırım

PieMarine

godlike

Tek kelimeyle HA-Rİ-KA! Markamız için tüm süreçlerimizi yönetebileceğimiz bir CRM arayışı içerisindeydik. Buna teklifler, müşteri süreçleri, personel takibi ve ön muhasebe dahildi. İhtiyaçlarımızı fazlasıyla karşıladı. Anlaşılan uzuuuun yıllar kullanım sağlayacağız. Ayrıca entegrasyonları işinizi çok kolaylaştırıyor kıymetli Dinamik CRM ekibine çok teşekkür ederiz.

Erol Azazi

Godlike Technology

alsin

İnternetten yaptığım araştırmalar neticesinde dinamikcrm bize en uygun çözümleri sundu. aradığımız tüm özellikler mevcut. herkese tavsiye ederim.

Alsin Alarm
izzet-erten

DinamikCRM ile yaptığımız işbirliği bize müşteri deneyimini iyileştirmede ve sorunları daha hızlı çözmede büyük katkı sağladı.
DinamikCRM’in yazılım geliştirme yeteneklerinden ve müşteri deneyimi yönetimi uzmanlığından çok yararlandık.
DinamikCRM’in tüm ürün ve hizmetlerini gönül rahatlığı ile tavsiye ediyoruz.

İzzet Erten

Assistt - CTO

gultac-ertem

DinamikCRM ile potansiyel müşterilerimizi takip edebileceğimiz bir program araştırırken karşılaştık.
Daha önce kullanmış olduğumuz CRM yazılımları ve excel takipleri bir süre sonra ihtiyaçlarımıza karşılık veremedi. Excel’de yapılan takipler, bir süre sonra veri kaybını oluşma ihtimali yüzünden her zaman risk taşıyordu.
DinamikCRM, potansiyel müşterinin müşteriye dönüşme sürecinde ve sonrasında takip etme konusundaki problemlerimizi de çözdü. Gerek aktiviteler gerek hatırlatıcılar olsun müşterileri atlamadan takip etme konusunda bizleri rahatlattı.
Panelin içerisinde bulunan not alanları ve ayrıca kendimizin ekleyebileceği özel alanların olması, beklentilerimize tam olarak cevap verdi.
DinamikCRM yetkililerinin gelişime açık iletişimleri sayesinde talep etmiş olduğumuz değişiklikler gerçekleşti.
Ayrıca çalışmakta olduğumuz tedarikçilerle hızlı ve kolay bir entegrasyon sağlandı.
Satış sonrasında sunmuş oldukları müşteri destek hizmetleri ile büyük bir fark yaratıyorlar.

Gültaç Ertem

Ofis Alsancak - Genel Müdür

yavuz-alparslan

DinamikCrm kullanmadan önce tamamen karmaşa içinde iken dinamikcrm'e geçtiğimizde herşeyi tek bir ekrandan yönetme rahatlığına kavuştuk.
Müşteri datasına ulaşma, bu dataya gönderilen teklifleri görebilme, ne zaman hangi saatte aranmış, ne konuşulmuş ve müşteriyi aramayı tek ekrandan yapabiliyoruz.
Teşekkürler DinamikCRM

Yavuz Alparslan

Galatia Bilişim E-ticaret ve Entegrasyon Sistemleri - Kurucu

nazli-reyhan-ertur

DinamikCRM yazılımı; kullanım kolaylığı sayesinde eğitim kurumlarımız için işleri son derece pratik bir hale getirerek, tek bir platform üzerinden öğrenci ve veli kaydını takip etmemizi sağladı.
DinamikCRM ile birlikte okullarımıza kayıt yaptırmak isteyen öğrencilerin hem ön kayıtlarını yapabiliyoruz, hem de internet sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden bilgi akışını sağlayabiliyoruz.
Ama benim için en önemlisi, tüm bu entegrasyon sürecinde aynı dili konuştuğumu hissettiğim kişilerle çalışma imkanı yakalamamdı.

Nazli Reyhan ERTUR

İstek Okulları - Veli İlişkileri Koordinatörü

ismet-baskan

Doksanların başından 2010'lara kadar çağdaşlarının ötesinde işler yapan bir grup arkadaştık. Bugün iletişim ve pazarlama dünyası içindekilerin multi-hyphenate dediği işleri biz zaten o dönemde keyifle yapıyorduk. Bu tireli-işler kimi zaman şuraya 140 karakter bir metin attırıvermek, kimi zaman bir masa üstü bilgisayar büyüklüğündeki harici bellekteki işi matbaaya yetiştirmek ve oradan yabancı konuklarla akşam yemeğine yetişmek, kimi zaman kargocunun bina girişine bırakıp kaçtığı 8 koliyi 8. kata takım elbisenin ütüsünü bozmadan taşımak ya da gecenin bir yarısı ilk kez yayınlanacak ürün ilanı için gelecek olan muhtemel müşteri telefonlarını çağrı-merkezinde bizzat karşılamak oluyordu.
Tabii ki bu işler öyle ne-lazımsa-bana-söyleyin tarzı işler değildi. Bizim kastettiğimiz iş süreçlerinin her aşamasına yatkın ve yetkin olmaktı. Ürün/marka—pazarlama — üretim — dağıtım — lojistik — müşteri ilişkileri — halkla ilişkiler gibi birbirini tamamlayan bir zincir.
2010'ların ikinci yarısından itibaren yine bu arkadaş grubu şunu fark ettik. Yapısal bir değişim gerçekleşmekteydi. Mesela alıştığımız satın alma mimarisi yerini kiralama mimarisine bırakıyordu. Sevgili uzak bakışlı yakın arkadaşımın bir sözü vardı:
“İşiniz niş ise işin profesyonelini bulun”
İşte tam da bu dönemde DİNAMİKCRM’i bulduk. DinamikCRM ile çalıştığımız dönemde modern dünya Covid-19 nedeniyle adeta devrim niteliğinde bir dönüşüm yaşadı. Bizim şansımız bu dönüşümde yanımızda bizim gibi hızlı düşünen ve tireli—entegre — işleri adeta bir üçüncü göz gibi gören bir iş ortağımızın olmasıydı.
Bundan on sene evvel kendi aramızda konuştuğumuz “Tasarım Odaklı İş Modelleri Yaratımı ve Süreçleri Yönetimi gibi bir kavramdan üçüncü şahıslara söz etsek “Biz yanlış yere mi geldik acaba? Burası TED Konferansı mı” gibi bir tepki ile karşılaşabilirdik. Oysa ki DinamikCRM bize “Ne demek istediğinizi anladık. Sizin kastettiğiniz “ilişkiyi tasarlamak” değil mi? Yani ürünün kullanıcısının ürünle yaşayacağı ilişkiyi tasarlamak istiyorsunuz” diye aynı dilden cevap verebiliyor.
Bugün ve birlikte gelişeceğimiz gelecek günlerden o kadar eminiz ki mesela yeni bir proje veya günlük bir problem konusunda DinamikCRM’e bir kelime torbası dolusu rasgele sözcük versek, önümüze neredeyse Machine Learning hızında bir “deneyim haritası” çıkarabileceğini biliyoruz.
Birlikte nice üretken ve hak edilmiş başarılarla dolu nice yıllara….

İsmet Başkan

SkyShop Co-Founder

cagdas-polat

Yerli ve yabancı bir çok CRM aracını denedik.
Bu arayışta değerlendirdiğimiz iki firma Hintli firmaydı hatta.
Ancak ihtiyacımız olanın 1 kilometre içinde yakınımızda olduğunu görememişiz 🙂
Tüm farklı sistemlere entegre, modüler, kullanımı kolay, adapte edilebilir, hızlı yazılım ekibi olan DinamikCRM'le çalıştığımız için çok mutluyuz.

Çağdaş Polat

Neredeoku.com Co-Founder

midyeci-ahmet

Zincir restoranlarımız için online sipariş hattını yönetiyoruz. DinamikCRM ile birlikte muazzam bir akış yakaladık.
Yaptıkları geliştirmeler, çağrı merkezi sistemimiz ile direkt entegre olup sonuna kadar destek oldukları için teşekkür ederiz.
Daha yapacak çok işimiz var 🙂

Demet Turbil

Midyeci Ahmet - Çağrı Merkezi Sorumlusu

meliksah-kutlu

Biz dünyanın her yerine outbound satış yapan bir firmayız.
Çok sayıda satış elemanımızı düzenli yönetebilecek, müşterilerimizin kayıtlarını düzenli tutabilecek ve yönetebilecek verimli ve hatasız çalışan bir sisteme ihtiyacımız vardı.
Araştırmalarımız sonunda bu ihtiyaçlarımızı karşılayan ve hatta kullanıcı deneyimi açısından da çok verimli olan DinamikCrm'i önce ücretsiz olarak tüm özellikleriyle denedik ve sonrasında kullanmaya karar verdik.
Herhangi bir sorun yaşadığımızda hemen dönüş alabildiğimiz bir teknik ekipleri var.
Sürekli gelişen ve gerekli tüm ihtiyaçları karşılamayı hedefleyen bir vizyonları var. Bütün ekibe çok teşekkür ediyorum ve kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.

Melikşah Kutlu

Deniz Egece Eğitim Sağlık Ltd Şti - CTO

erkan-kekecoglu

DinamikCrm'i müşterilerimizle olan randevu trafiğimizi kolaylaştıracak bir program ararken keşfettik.
Sadece randevuları düzenlemek için aldık, çok bir beklentimiz yoktu ama şu an müşterinin tüm süreçlerini yönettiğimiz bir programa dönüştü.
Program ya da yazılım ne kadar iyi olursa olsun arkasında destek hepsinden önemli. DinamikCrm ekibi bizi bu konuda iyi anlamda çok mutlu etti. Anlık dönüşler ve sorun anında çözümleriyle fark yarattılar.
Biz programı keşfetmeye devam ediyoruz modül modül deneyerek.
İhtiyacı olan herkese tavsiye ederiz.

Erkan Kekeçoğlu

Büyükşekerci Tekstil - Digital Marketing Manager

emre-turhal

Uzun süredir böyle bir crm programı arayışı içindeydim.
Oysa ki kendi makyaj sektörümde asla bulamayacağım ve her işimizi çok rahat bir şekilde ilerletebildiğimiz oldukça professional bir takımın yarattığı programa kavuşmuş olduk.
Her entegrasyona uyum sağlayan ve sağlatan bir ekip, 24 saat attığınız maillere olumlu ve ilgili dönüş, İçeride kendinize göre planlanmış bütün hizmetler ve daha nicesi.
Bu programda emeği geçen herkese sonsuz Teşekkürler 🙂

Emre Turhal

Emre Turhal Exclusive Make Up & Hair Studio Kurucusu

feridun-emre-dursun

Müsteri ve potansiyel yönetiminin çok önemli bir noktaya geldiği günümüzde DinamikCRM ekstra modülleriyle yoga merkezimiz için bir CRM modülünden çok daha fazlası oldu.
Destek ve ihtiyaca yönelik geliştirme konusundaki ekibin çabası çok değerli.
İş kolu ne olursa olsun hizmetine katma değer sağlamak isteyenlerin böyle bir ilaca ihtiyacı var.

Feridun Emre Dursun

Aya Selam Yoga Kurucusu

mustafa-esen

DinamikCRM’i bölge ve şube müdürlerimizin günlük, haftalık ve aylık görev ve iş takibini yapabilmek için kullanıyoruz.
Dijitalleşme sürecine yoğunlaştığımız şu dönemde uygulama üzerindeki birçok özelliği peyderpey devreye alarak iş performansımızı hızla artıracağız.

Mustafa Esen

Hacıoğlu Gıda Genel Müdürü

cemil-yaman (2)

DinamikCRM ile tanışmamız firmamıza bir Customer Relations Managemet sistemi alıp kullanmak noktasındaki ihtiyacımız ortaya çıktığında gerçekleşmişti.
CRM sistemi olarak kullanmak üzere almıştık ancak büyük bir keyif ve memnuniyetle deneyimledik ki kesinlikle CRM den çok daha fazlası.
Çağrı merkezi kayıt ve kullanıcı performans yönetiminden tutunda teklif ve satış süreçlerinin yönetimine, envanter ve tedarik zinciri yönetiminden, satış kanalları ve bayi yönetimine, personel ile ilgili süreçlerin yönetilmesinden kurumiçi iç iletişim aracı olarak kullanmaya kadar uçtan uca bir çok süreci hızlı, kolay ve esnek bir şekilde yönetebileceğiniz, fiyat/performans oranı ve anlık ihtiyaçlarda hızlı çözüm üretilmesi açısından herkese tavsiye edeceğim harika bir program.
Emeği geçen herkesin eline sağlık.

Feridun Emre Dursun

Aya Selam Yoga Kurucusu

ercan-turgut

DinamikCRM de bildiğiniz kült CRM programlarından çok daha fazlası var, çünkü arka tarafta pro aktif çalışan bir yazılım ekibine sahip.
Bizim teknik ekip ile DinamikCRM'nin yazılım ekibi birlikte çalışarak hayal ettiklerimizden fazlasını gerçeğe dönüştürdüler.
CRM'den fazlasını istiyorsan doğru yerdesin.

Ercan Turgut

Uğur Optik Makina Genel Müdürü

abitter-mehmet-turktas

Takip etmek isteyeceğiniz kadar detaya sizi sokabilen bir CRM. Kılcal damarlarına kadar girmek isterseniz, bu DinamikCRM'de mümkün. Genel parametrelere bakarak işlerimi yönetmek istiyorum derseniz bu da mümkün. Bu açıdan kontrolü size bırakıyor.
Diğer CRM'lerde kontrol geliştiricinin geliştirme planına bağlıyken, DinamikCRM'de size bağlı. Mevcut yapının üzerine istediğimiz geliştirmeleri de hızlıca geliştiren ve devreye alan motive bir ekip var.
Satış sürecinin aşamalarıyla takip edilebiliyor olması, satış sonrasının planlanabiliyor olması işimizi çok kolaylaştırdı.
Fiyat- performans kıyaslamasını yaptığımda da verdiğimizin karşılığını fazlasıyla aldığımızı söyleyebilirim.

Abitter Mehmet Türktaş

Gotocure.com Kurucusu

alptekin-altun

Günlük işlerimizi takip edebilmek için şimdiye kadar herhangi bir program almamıştık.
Excel dosyaları ile uğraşmak yerine artık finansal faaliyetlerimizi, firma tekliflerimizi, çalışan bilgilerini, firma bilgilerini güncel olarak DinamikCRM ile tutuyoruz.
Ofiste olmasak bile cep telefonumuzdan tüm kayıtlarımıza 7 /24 güncel olarak erişebiliyoruz.
En ufak bir sorumuzda program sağlayıcısına ulaşabiliyoruz.

Ph.D. DDS. Dr. Dt. Alptekin Altun

NDI Implant Sistemleri Türkiye Bilimsel Direktörü

tarik-yilmaz

Uzun yıllardır ticaret yapıyorum.
Hep kontrol mekanizması müşteri takibinden netice çıkartma konusunda zorluk çekiyordum.
DinamikCRM ile neticeye daha yakın olacağım ve her yerden personelimin yaptıklarını takip edebileceğim harika bir crm

Tarık Yılmaz

Goo Smart Yatırım Paz. Aş.

yesim-destegul

Günlük işlerimizi takip edebilmek için şimdiye kadar herhangi bir program almamıştık.
Excel dosyaları ile uğraşmak yerine artık finansal faaliyetlerimizi, firma tekliflerimizi, çalışan bilgilerini, firma bilgilerini güncel olarak DinamikCRM ile tutuyoruz.
Ofiste olmasak bile cep telefonumuzdan tüm kayıtlarımıza 7 /24 güncel olarak erişebiliyoruz.
En ufak bir sorumuzda program sağlayıcısına ulaşabiliyoruz.

Yeşim Destegül

Gamma Technics Elektrik Elektronik ve Dış Ticaret Ltd. Şti.

mehmet-akgun (1)

DinamikCRM'i "funnel management" platformu olarak almıştık ama bundan çok daha fazlasını yapabildiğini gördük.
Müşteri adayı veya müşeriler ile temaslarımızı artık çok daha iyi ölçümleyebiliyor ve yönetebiliyoruz.
Bunun yanında, ön muhasebe özelliği bizim için ekstra kolaylık oldu.
Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Mehmet Akgün

MADE Danışmanlık Eğitim Teknoloji A.Ş

alper-ozulogul

Bir çok bulut CRM'yi kullanıp fiyat/fayda dengesini sağlayamadıktan sonra kullanmaya başladığım bir program DinamikCRM.
En sevdiğim özelliği gelişime ve en iyiyi yapmaya odaklanıp programı kullanıcı yorumlarına yönelik revize etmeleri.
Bu özellikleri sayesinde birçok CRM'nin iyi işleyen kısımlarını kendi programlarına uygulayıp hızla gelişiyorlar.
Ayrıca bu programı kullanmak için çok fazla para harcamanıza da gerek yok.

Alper Özüloğul

Uluslararası Satış Direktörü

meltem-akyildiz

DinamikCRM ile müşterilerimi, teklifleri, sözleşmeleri ve gayrimenkul portföyümü hızlı, rahat ve mobil olarak her yerden yönetebiliyorum.
Böylece karlılığımı ve müşteri memnuniyetini yükseltiyorum.
Müşterilerimin özel günlerini, randevularımı ve kime ne teklif verdiğimi artık kaçırmıyorum çünkü DinamikCRM'in hatırlatıcı servisi en büyük asistanım.

Meltem Akyıldız

Kavi Gayrimenkul

innturk-logo

Bir CRM ihtiyaç duyduğumuzda yerli ve yabancı bir çok programı inceledik ve demo kullanımları gerçekleştirdik. DinamikCRM modüllerini incelediğimizde belirtilen özellikler ile IK, IT, CRM, Marketing dahil tüm ihtiyaçlarımızın karşılanabileceğini gördük.
Deneme sürümü ve süresi sonunda sürekli kullanma kararı aldık. Gördüğümüz ve deneyimlediğimiz en iyi CRM programı diyebiliriz. Sürekli güncellenmesi, yeni modüllerin eklenmesi ve kullanıcıların kullanıma sınırlama olmaksızın açılması da ayrıca başarılı buluyoruz. Sürekliliğin sağlanması dileğiyle..

İnnturk Dijital
eticaretmia

Eticaretmia Olarak Müşteri Yönetimimizi Dinamik Crm İle 2 Yıldır Başarılı Bir Şekilde Yürütüyoruz. Müşterilermiz Mutlu...Bizler Mutlu... İyiki Varsınız...

Uğur Erdoğan

Eticaretmia

saloonsari

Yaklaşık 1.5 senedir kullanıyorum. Erkek Güzellik Salonum Var Randevu Sistemi Müşteri Takip Sistemi Çok İyi Ayrıca SMS Entegrasyonu İçin Kullanılan Anlaşmalı Programlar Çok Çeşitli Ayrıca Stok Takibi Ve Ürün Takibi İçinde Çok Pratik Bir uygulama. Güncelleme Olarak Sürekli Yenilik Getirmeleride İlgimi Çekiyor. Mutlaka Denemelisiniz

Oğuzhan Sarı

Oğuzhan Sarı Barbers

ahmetkaya (1)

Yazılım güzel birden farklı sektörler için hazırlanmış entegrasyonları harika!

Ahmet Kaya

Creosoft

hawa

Daha önce yabancı bir CRM firması kullanıcısı olarak, Dinamik CRM’in daha fazla içerikler ve daha pratik çözümler sunduğunu belirtmek isterim.
Benzer özellikler bir önceki kullandığımız CRM programında yoktu yada bu talepler için çok uzun bir çalışma gerekli olmuştu.
Dinamik CRM’de buna benzer özellikleri standart olarak kullanabiliyoruz.

Harun Özkan

Hawa International

albayrak

DinamikCRM kullanmak çok keyifli ve pratik zamandan kazanç sağlıyorsunuz ve yaptığınız işleri çok kolay takip edebiliyorsunuz.

Ali Peker

Albayrak Mühendislik

karolojistik

Sürekli gelişmekte ve müşteri datalarını tutma konusunda bizlere çok yardımcı olan tarayıcı arayüzlü her yerden online olarak ulaşabildiğimiz süper platform.

Umut Akdemir

Karo Uluslararası Lojistik Ltd. Şti.