Basında Biz

itohaber
İstanbul Ticaret Gazetesi

İstanbul Ticaret Odası (İTO) yayını olan İstanbul Ticaret Gazetesi'nin 2.sayfası bu hafta DinamikCRM için ayrıldı.

Kurucumuz Yahya Ekinci’nin BTM (Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi) için verdiği röportaja yer veren gazetenin dijital versiyonuna aşağıdaki linkten, basılı versiyona ise gazete bayileri ve İTO merkezlerinden ulaşabilirsiniz.
Ekotürk TV'de

DinamikCRM'in Kurucusu Yahya Ekinci, Ekotürk TV'de Canlı Yayında İskender Ada ile Dijital Finans Programına Konuk Oldu

DinamikCRM’in kurucusu Yahya Ekinci, Ekotürk TV’de canlı yayında İskender Ada ile Dijital Finans programına konuk oldu.

dijifinans
egirisim99
Egirişim

DinamikCRM, 2.5 milyon TL hedefle çıktığı paya dayalı kitle fonlama turunu başarıyla tamamladı

DinamikCRM’in kurucusu Yahya Ekinci, Ekotürk TV’de canlı yayında İskender Ada ile Dijital Finans programına konuk oldu.

StartupTeknoloji

DinamikCRM, 2.5 Milyon TL Hedefle Çıktığı Kitlesel Fonlama Yatırım Turunda %108 Başarı ile Turu Tamamladı

DinamikCRM, Fongogo platformu üzerinden düzenlediği kitlesel fonlama kampanyasında 54 milyon değerleme üzerinden 200’ün üzerinde yatırımcının katılımıyla 2.740.298 TL tutarında yatırım alarak ilk turunu %108 başarı oranıyla tamamladı.
steknoloji99
girisimhaber99
Girişim Haber

DinamikCRM, Yatırım Turunu Yüzde 108 Başarı ile Tamamladı!

DinamikCRM, Fongogo platformu üzerinden düzenlediği kitlesel fonlama kampanyasında 54 milyon değerleme üzerinden 200’ün üzerinde yatırımcının katılımıyla 2.740.298 TL tutarında yatırım alarak ilk turunu %108 başarı oranıyla tamamladı. İşte detaylar..

Egirişim

DinamikCRM, 2.5 milyon TL hedefle Fongogo’da kitle fonlama yatırım turuna çıktı

CRM modülleri (müşteri ilişkileri modülleri) ile birlikte bir çok ek modülü kullanıcılarına tüm abonelik paketleriyle sunan yerli girişim DinamikCRM, kitle fonlama platformu Fongogo’da 2.5 milyon TL hedefle yatırım turuna çıktı.

egirisim3
fongogo9
Fongogo

DinamikCRM'in Kurucusu Yahya Ekinci Canlı Yayında Fongogo Sorularını Yanıtlıyor

DinamikCRM’in Kurucusu Yahya Ekinci Canlı Yayında Fongogo Sorularını Yanıtlıyor

StartupTeknoloji

DinamikCRM Kurucusu Yahya Ekinci ile Röportaj Yaptık!

StartupTeknoloji olarak girişimcilerle bir araya gelmekten mutluluk duyuyoruz. Bu bağlamda 5.’sini düzenlediğimiz kahvaltı etkinliğimizin de sponsorları arasında yer alan DinamikCRM kurucusu ile röportaj gerçekleştirdik.

steknoloji3
girisimhaber1
Girişim Haber

DinamikCRM'den Algoritma Destekli Müşteri Yönetimi Özelliği

Uçtan uca iş yönetimi çözümler sunan DinamikCRM, kullanıcılarına daha kusursuz bir deneyim sunabilmek adına algoritma destekli müşteri yönetimi özelliğini devreye aldı. İşte detaylar..

Yeni Nesil Kafası

Kitle Kafası 61. Bölümde Konuk DinamikCRM Kurucusu Yahya Ekinci

DinamikCRM Kurucusu Yahya Ekinci, Kitle Kafası 61. bölümün konuğu oldu!
kitlekafasi
fintechtime1
Fintechtime

DinamikCRM, SuperAPP dönüşümünü tamamlamak için yatırım turunda

İş verimliliğini arttıracak uçtan uca çözümler sunan DinamikCRM, SuperAPP dönüşümünü tamamlamak için 54 Milyon TL değerleme üzerinden yatırım turuna çıktı.
StartupTeknoloji

Girişim ve Teknoloji Gündemi

Hafta içi her sabah canlı olarak yayınladığımız “Girişim ve Teknoloji Gündemi” isimli programımıza bu hafta boyunca KidoKit sponsor oluyor. 5 Ekim Perşembe günü Dinamik CRM kurucusu Yahya EKİNCİ konuk oldu.

youtube1
steknoloji1
StartupTeknoloji

DinamikCRM, SuperAPP Dönüşümünü Tamamlamak için Yatırım Turunda!

İş verimliliğinizi arttıracak uçtan uca çözümler sunan DinamikCRM, SuperAPP dönüşümünü tamamlamak için 54 Milyon TL değerleme üzerinden yatırım turuna çıktı.

Yatırım turunu kitlesel fonlama platformu Fongogo üzerinden başlatan DinamikCRM, girişiminin %4.48’lik kısmı için toplam 2.5 milyon TL yatırım arayışında.

Startup Teknoloji

İş Yönetimini Bulut Üzerine Taşıyan DinamikCRM’i Keşfedin ve Geleceğe Yatırım Yapın!

DinamikCRM, iş süreçlerini tek bir platform üzerinden uçtan uca yönetme fırsatı sunan bir bulut tabanlı müşteri ilişkileri yönetimi yazılımıdır. Müşteri yönetimi, satış, sipariş ve randevu yönetimi gibi birçok özellik sayesinde işlerinizi kolaylıkla halledebileceğiniz bu yazılım, aynı zamanda işletmelerin iş akışlarını optimize etmelerine yardımcı oluyor.

steknoloji2
smarket1
StartupMarket

DinamikCRM: İş Yönetimini Bulut Üzerine Taşıyan Güçlü Aracını Keşfedin ve Geleceğe Yatırım Yapın!

İş dünyası hızla değişiyor ve gelişen teknoloji ile işletmelerin rekabet edebilir olması her zamankinden daha önemli hale geliyor. İşte tam bu noktada DinamikCRM devreye giriyor. DinamikCRM, iş yönetimini bulut teknolojisi ile birleştirerek, işletmelerin daha verimli ve etkili bir şekilde çalışmasına olanak tanıyor.

Upcorn

İş verimliliğini artıran Bulut CRM girişimi: DinamikCRM

Yahya Ekinci tarafından kurulan yerli Bulut CRM girişimi DinamikCRM, içerisinde barındırdığı özellikler ile şirketlerin operasyonel süreçlerine katkılarda bulunuyor. Farklı senaryolar için farklı çözümler geliştiren girişim, dijitalleşme alanındaki operasyonları da hızlandırıyor.

upcorn
girisimcisohbet
Girişimup

İş Yönetimine Yardımcı Bulut Tabanlı Yerli CRM Uygulaması DinamikCRM

Yeni Müşteri Kazanımı, Müşterilerini Elde Tutma, Kurumsal Hafıza Eksikliği, Entegrasyon ve Raporlama sorunlarına odaklanan ve bunlara çözüm üreten bulut tabanlı yerli CRM uygulaması, DinamikCRM’nin kurucusu Yahya Ekinci bu hafta Girişimci Sohbetlerinde bizlerle.

StartupMarket

DinamikCRM Müşteri Yönetim Panelini Yayınladı

Müşterileriniz ile aranızdaki bağı güçlendirecek müşteri yönetim paneli ile birlikte artık DinamikCRM kullanıcıları, kendi müşterilerine uçtan uca tüm iş akış süreçlerini takip edebileceği ve müşterileri ile etkileşimi maksimum seviyeye çıkaracağı yeni nesil müşteri yönetim paneline sahip oluyor.

startupmarket
kobiefor
KobiEfor

DİNAMİKCRM alanında ‘Unicorn’ olmayı hedefliyor

DinamikCRM Kurucu Ortağı Yahya Ekinci, 2021’de hızla büyümeye devam ettiklerini belirterek, “Yurtdışında büyüme çalışmalarımız da devam ediyor. 2021’de birçok ülkede DinamikCRM kullanılacak. Hedefimiz; alanımızda bir ‘Unicorn’ olmak” diyor.

egirisim

Girişimcilik Platformu bizden bahsetti

Evden çalışmaya uygun ve en hesaplı olarak kendini konumlandıran CRM programı DinamikCRM, müşteri yönetiminden satış, sipariş ve randevu yönetimine kadar tüm araçları tek bir ekranda toplayan girişimdir.

egirisim
girisimup
Girişimup

Startup, İnovasyon ve IT Dünyasının yeni haber kaynağı Girişimup bizden bahsetti

İstanbul merkezli bir girişim olan DinamikCRM bulut yazılımı, bulut sistemlerini kullanarak işletmelere sayısız çözümler sunan özel bir yazılım. DinamikCRM, İşletmelerin iş yönetimine yardımcı olmak amacıyla işletmelere müşteri ilişkileri yönetimi adına profesyonel bir platform sağlıyor.

TR AI Week

Türkiye Yapay Zeka Haftası

Kurucumuz Yahya Ekinci Türkiye yapay zeka haftasında dijital dönüşüm merkezi iş birliğinde “Kobi Dünyasında Yapay Zeka” konulu panele konuşmacı olarak katıldı.

tr-ai-week
webrazzi
Webrazzi

Teknoloji, Web Girişimleri, Online Pazarlama alanında otorite olan Webrazzi.com bizden bahsetti.

Yerli bir CRM uygulaması olarak karşımıza çıkan DinamikCRM, şirketlerin ve tüm operasyonel süreçlerinin tek bir noktadan yönetilebilmesine olanak tanıyor. İş verimliliğinizi artırarak günlük hayatınızı kolaylaştıracak tüm araçları içinde barındırdığını iddia eden DinamikCRM …

startup
Start Up

Yeni nesil girişimcinin dergisi Start Up Kurucumuzun Hikayesini Yayınladı

Hedefimiz uçtan uca tüm deneyimin tasarlanabileceği bir platform yaratmak. Tipik bir CRM yazılımından öteye geçerek iş yönetimi alanında ihtiyaç duyulacak tüm araçları hızla hayata geçirmeye devam edeceğiz.

Startupnedir

Girişim Dünyasının Vikipedia'sı StartUp Nedir bizden bahsetti.

Çağrı Merkezi alanında son derece profesyonel bir ekip tarafından yönetilen DinamikCRM, eskiden son derece zor ve sıkıntılı olan Çağrı Merkezi kurulum süreçlerini artık saatler içerisinde hayata geçirmenize ve tek ekran üzerinden yönetebilmenize olanak sağlıyor.

startupnedir
cxclub
CX Club

Müşteri Hizmetleri ve Deneyimi Platformu CX Club bizden bahsetti.

Bulut CRM platformu DinamikCRM, küçük ve orta ölçekli işletmelerin Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) alanında tüm operasyonel süreçlerin tek bir noktadan yönetilebilmesine olanak tanıyor.

TechInside

Teknoloji, Startup ve Fintech Haber, Analiz & İçerik sitesi TechInside bizden bahsetti.

DinamikCRM, hem küçük ve hem de Orta ölçekli işletmeler için Bulut CRM hizmeti sunuyor. Şirket 2018 yılının başından beri, kobilerin yeni müşteri kazanımı, mevcut müşterilerini elde tutma ve kurumsal hafızalarını desteklemek amacıya çözümler üretiyor.

techinside
girisimhaber
GirişimHaber

Girişim Ekosisteminin İçerik Kaynağı GirişimHaber bizden bahsetti.

DinamikCRM, Kobilerin dijital dönüşümünü kolaylaştırarak rakiplerinin önüne geçerek, 2020 yılında uluslararası pazarlara açılarak ülkesinini tanıtımı ve hizmet ihracatı alanında katkıda bulunmayı hedefliyor.

StartupMarket

DinamikCRM Kurucusu Yahya Ekinci'nin Girişimcilik Hikayesi

Uzun yıllardır ticaretle uğraşan bir ailenin üyesiyim. Rahmetli dedemin 50’li yıllarda ticarete atılması, onu takip eden babamın piyasada yetişmesi ve ticaret hayatı boyunca bir çok girişimde yer alması kişisel hikayemin en büyük nedenlerinden birisidir.

startupmarket
dorabase
Dorabase

Teknolojik altyapı sağlayıcımız Dorabase'in "Yeni Nesil CRM ile Tanışın!" başlıklı blog yazısını sizlere sunarız.

Platform bağımsız, her an her yerden ulaşabileceğiniz yeni nesil bir CRM programı olan DinamikCRM size adeta kişisel asistanlık hizmeti sunuyor ve sizin için önemli olan hiçbir konuyu es geçmiyor.