Sıkça Sorulan Sorular

DinamikCRM, iş verimliliğini artırarak günlük hayatınızı kolaylaştıracak tüm araçları içerisinde barındıran bir Bulut CRM uygulamasıdır.

  • İhtiyaç duyabileceğiniz bir çok çözümü tek bir ekran üzerinden kullanmanızı sağlıyoruz.
  • Herhangi bir taahhüt altına girmeden dilediğiniz kadar kullanabileceğiniz, kullandığınız kadar ödeyebileceğiniz bir abonelik sistemine sahibiz.
  • Platform bağımsızlığı sayesinde Dizüstü (Laptop), Masaüstü (Desktop), Tablet, Cep kısacası internete bağlı her cihazda kullanabilirsiniz.
  • Her cihazda işinize kaldığınız yerden devam edersiniz.
  • Asistanınız gibi çalışan ekran & e-posta hatırlatma fonksiyonları sayesinde DinamikCRM adeta asistanınız gibi çalışır. Böylelikle sizin için önemli olan hiçbir konuyu kaçırmazsınız.

Mevcut abonelik fiyatlarımıza fiyatlar sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Evet, DinamikCRM’i 14 gün boyunca ücretsiz olarak denemeniz mümkündür. DinamikCRM’in sizlere sunduğu 14 günlük deneme süresinden yararlanmak için tıklayınız.

Hayır, kredi kartı bilgilerinizi vermeniz gerekmiyor.

14 günlük deneme sürecinden memnun kalırsanız abonelik işlemleri esnasında ödemenizi kredi kartı, havale ve eft ile gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı ödeme işlemlerimiz iyzico ortak ödeme sistemi üzerinden gerçekleştirilmekte olup kart bilgileriniz kesinlikle kayıt edilmemektedir.

Sisteminizi kullandığımız sürece sizden nasıl destek alabiliriz?

Müşteri Hizmetleri ekibimiz DinamikCRM aboneliğiniz süreci boyunca sınırsız ve ücretsiz destekle yanınızdadır. info@dinamikcrm.com adresine e-posta göndererek, destek talebi oluşturarak veya hafta içi saat 08:00 – 17:00 aralığında 0850 255 15 78 numaralı telefonu arayarak iletişime geçebilirsiniz.

Evet, aboneliğinizi istediğiniz zaman iptal etme imkanınız bulunmaktadır. Abonelik iptali sürecinde herhangi bir işlem yapmanız gerekmemektedir. Sistemimiz sizlere kolaylık sağlamak adına iptali otomatik bir şekilde gerçekleştiriyor.

Her abonelik yenileme döneminizde aboneliğinizi yükseltebilir veya düşürebilirsiniz.

Ödemeler iyzico ortak ödeme altyapısı üzerinden gerçekleşmekle beraber kredi kartı bilgileriniz kesinlikle saklanmamaktadır. Bilgi Güvenliği politikamıza ulaşmak için tıklayınız.

DinamikCRM, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında "Veri Sorumlusu" olarak kendisi ile paylaşılan kişisel verileri mevzuata uygun şekilde işlemektedir. Kullanıcı tarafından Siteye eklenen içerikler Kullanıcı’nın sorumluluğunda olmakla birlikte Site üzerinden kendisine elektronik ortamdan iletilen içerikleri, Kullanıcılar ile yaptığı Kullanıcı Sözleşmesi ile belirlenen, Aydınlatma Metni’nin amaçları ve kapsamı dışında kullanılmayacaktır ve üçüncü kişilerle paylaşılmayacaktır. Bu kapsamda DinamikCRM, içerikleri özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi Kullanıcı’ya taahhüt etmektedir.

Evet, kişisel verileriniz “KVKK” güvencesi ile korunmaktadır. Daha detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayınız.

Kredi kartı, banka kartı, havale ve eft ile ödeme seçeneklerimiz bulunmaktadır.

Satın alma işlemi gerçekleştirdiğiniz an hesabınız otomatik olarak aktif hale getiriliyor.

Evet, sistemimiz içerisinde bir çok yazılı açıklama ve eğitim videosu yer almaktadır. Kullanım videolarına ulaşmak için tıklayınız.

Özel talep ve geliştirme ihtiyaçlarınızda sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına info@dinamikcrm.com adresine detaylı bir e-posta göndermenizi rica ediyoruz. Mesajınız incelenerek en kısa süre içerisinde sizlere geri dönüş yapılmaktadır.

DinamikCRM, birçok hizmet sağlayıcıyla entegre çalışabilmektedir. Entegre olduğumuz sağlayıcılar hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

DinamikCRM verilerinizi günlük bir şekilde yedeklemektedir. Arzu ederseniz siz de DinamikCRM ekranlarından müşteri, ürün, satış vb. tüm verilerinizi excel olarak aktarıp kişisel bilgisayarınızda ve/ya başka bir alanda saklayabilirsiniz.

DinamikCRM’de tüm alanlarda olduğu gibi kullanıcı sayısında da herhangi bir sınırlama yoktur. Detaylı yetki tanımlamaları sayesinde şirketinizin tüm çalışanlarını, görevleri doğrultusunda yetkilendirip sistemi kullandırabilirsiniz.

Deneme süresi boyunca girdiğiniz veriler satın alma gerçekleşmediği takdirde 60 gün sonunda kalıcı olarak silinmektedir.

DinamikCRM, web tabanlı bir hizmettir. Bu nedenle internetin olmadığı yerlerde hesabınıza erişmeniz mümkün olmayacaktır.

Evet mümkün. Uygulamamız içerisinde yer alan dışarı veri aktar modülü sayesinde tüm verileri excel formatında bilgisayarınıza indirmeniz mümkündür.

Evet, mobil uygulamalarımız bulunmaktadır. DinamikCRM mobil uygulamasını İOS ve Android mağazalarından ücretsiz olarak indirebilirsiniz.