Ödeme Linkleri

Jet hızıyla ürün siparişinizi oluşturun ve müşterinizin e-posta adresini girerek ona bir kredi kartıyla online ödeme linki gönderin. Müşteriniz linki açtığında ve ödeme yaptığında anında haberdar olun!

Ödeme Linki, jet hızıyla ürün siparişinizi oluşturup, müşterinizin e-posta adresini girerek kredi kartıyla online ödeme linki göndermenizi sağlayan alt yapımızdır.

Örneğin müşteriniz sizi arayarak bir Ürün Siparişi verdi. Sizde tahsilat yapmadan ürünü göndermek istemiyorsunuz. Bu sorunu çözebilmek için müşterinize e-posta ile ödeme linki göndererek önce ödemenizi tahsil eder, sonra da ürünü yola çıkarabilirsiniz.

Örneğin Abonelik Ücreti veya bir Taksit Tahsilatı yapacaksınız. Ödeme linkleri tam bu noktada sizin kurtarıcınız olacak. Birkaç tıklamayla ödeme linkini oluşturabilirsiniz. Her tahsilatınızı yapar hem de DinamikCRM Müşteri Veritabanınızı oluşturursunuz.

Ödeme Linkleri özelliğimiz satışını gerçekleştirdiğiniz ürünlerle ilgili kredi kartıyla online tahsilat yapabilmenize olanak sağlıyor.
Kredi Kartıyla tahsilat yapabilmek için bir ödeme sistemiyle çalışıyor olmanız gerekiyor.

Halihazırda bir Iyzico hesabınız varsa işiniz son derece kolay.

Iyzico üzerinde yer alan APIKey ve APISecret bilgilerinizi alarak DinamikCRM Iyzico Entegrasyonu bölümüne yaptışmanız yeterli.

Entegrasyon anında devreye girecektir.
Ödeme Linkleri üzerinden yaptığınız tüm işlemler diğer modüllere otomatik veri aktarım imkanı sağlar. (Yani verileri tekrar tekrar girmek zorunda kalmazsınız)

Diğer modüller üzerinden yaptığınız veri girişleri ise (örneğin yeni bir müşteri kaydetmek veya yeni bir ürün eklemek) bu verileri ödeme linkleri sayfası üzerinden kullanabilmenize olanak sağlar.