Hatırlatıcılar

Hatırlatıcı modülü sayesinde kullandığınız tüm modüllerdeki en önemli tarihler size ekran mesajı ve eposta ile hatırlatılır.

Hatırlatıcı modülü sayesinde kullandığınız tüm modüllerdeki en önemli tarihler size ekran mesajı ve eposta ile otomatik olarak hatırlatılır.
Favoriler özelliği, sizin için önemli olan kayıtların (Müşteri, Aktivite, Randevu, Firma, Hatırlatıcı kaydı gibi) bir klasör altında toplanarak tek tıklamayla ilgili kayda girmenizi sağlayan bir özelliğimizdir.

Favoriler özelliği sayesinde kayıtlarınıza tek tıklamayla ulaşabilirsiniz. Bu özellik size zaman kazandırır, aynı zamanda CRM’inizi kullanmayı kolaylaştırır, takip gücünüzü arttırır ve iş verimliliğinizi yükseltir.

Favoriler özelliğini kullanabilmeniz için herhangi bir kaydın içine girerek sağ üst köşede yer alan Yıldız simgesine tıklamanız gerekiyor. Eğer yıldız’ın rengi sarıya dönüşürse ilgili içeriği Favorilere eklemiş olursunuz. Favorilerden çıkarmak için yıldız simgesine tekrar tıklamanız yeterlidir.

- Hatırlatma tarihi geldiğinde ekranınızda uyarı mesajı ve tanımlı eposta mail hesabınıza otomatik eposta gönderilir.

- Ödeme tarihi gelmiş Borçlarınız ve tahsilat tarihi gelmiş alacaklarınız ekran mesajı ve eposta ile bildirilir.

- Müşterilerinizin Doğum Günleri ekran mesajı ve eposta ile bildirilir.

- Portföyünüzde bulunan firmaların Sözleşme Yenileme tarihleri ekran mesajı ve eposta ile bildirilir.

- Sizin atadığınız veya size atanan görevler, teslim tarihinde geldiğinde ekran mesajı ve eposta ile bildirilir.

Evet, aylık olarak, her ay aynı tarihte bildirim alabileceğiniz tekrarlanan bir hatırlatıcı oluşturabilirsiniz. Hatırlatıcı tekrarı en fazla 12 ay olarak seçilebilir.