Not Defteri

Not Defteri modülü sayesinde kişiye özel sınırsız sayıda not alabilir, bulunduğunuz her yerden bu notlarınıza erişim sağlayabilirsiniz.

Notlar modülü sayesinde kişiye özel sınırsız sayıda not alabilir, bulunduğunuz her yerden bu notlarınıza erişim sağlayabilirsiniz.
Favoriler özelliği, sizin için önemli olan kayıtların (Müşteri, Aktivite, Randevu, Firma, Hatırlatıcı kaydı gibi) bir klasör altında toplanarak tek tıklamayla ilgili kayda girmenizi sağlayan bir özelliğimizdir.

Favoriler özelliği sayesinde kayıtlarınıza tek tıklamayla ulaşabilirsiniz. Bu özellik size zaman kazandırır, aynı zamanda CRM’inizi kullanmayı kolaylaştırır, takip gücünüzü arttırır ve iş verimliliğinizi yükseltir.

Favoriler özelliğini kullanabilmeniz için herhangi bir kaydın içine girerek sağ üst köşede yer alan Yıldız simgesine tıklamanız gerekiyor. Eğer yıldız’ın rengi sarıya dönüşürse ilgili içeriği Favorilere eklemiş olursunuz. Favorilerden çıkarmak için yıldız simgesine tekrar tıklamanız yeterlidir.

- Bulunduğunuz her yerden (Evden, İşten) notlarınızı özgürce kayıt edebilir ve/ya kayıtlı notlarınıza ulaşabilirsiniz.

- Notlarda sayı sınırı yoktur. Dilediğiniz sayıda not alabilirsiniz.

- Notlarınızı not tipi (Bireysel, İş ve Diğer gibi) bazında gruplayabilirsiniz. Cihaz ayrımı yoktur.

- Evdeki PC’nizden aldığınız bir notu dışarıda Cep telefonunuzdan okuyabilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan internete bağlı bir cihaz.

Evet, oluşturmuş olduğunuz dosyalarınıza bilgisayarınızdaki dosyaları ekleyebilirsiniz. Bunun için yeni bir not eklerken sayfanın en altında yer alan Dosya Ekle kısmından ilgili dosyayı seçip Yükle demeniz yeterli.

Oluşturduğunuz notları, DinamikCRM sisteminize kayıtlı diğer çalışma arkadaşlarınızla da online olarak paylaşabilirsiniz.