Bayiler

Bayiler modülü sayesinde firmanıza bağlı bayiler tanımlayarak tüm sipariş ve müşteri yönetimi operasyonlarınızı gerçekleştirebilir, paket servis gibi akışlarınızı kolayca devreye alabilirsiniz.

Bayiler modülü firmanıza bağlı bayileri sisteme tanımlayarak tüm sipariş ve müşteri yönetimi operasyonlarınızı gerçekleştirebileceğiniz ve örneğin paket servisi benzeri akışlarınızı kolayca devreye alabileceğiniz bir modülümüzdür.

- Bayilerinizin kendilerine özel müşteri yönetimi ve sipariş takip modülleri olur. Bayilerin müşteri ve siparişlerini genel merkeziniz üzerinden takip edebilirsiniz.

- Bayiler portföyde yer alan ürünlerinizin satışını gerçekleştirebilirler.

- Çağrı Merkeziniz ve/ya merkez ofisinizden aldığınız siparişleri bir bayinize yönlendirebilir, bayinizin teslimat sürecini başlatmasına yardımcı olabilirsiniz.

- Bayileriniz bünyesinde yer alan araçlar (teslimat aracı, moto kurye gibi) bayi yönetim ekranı üzerinden görüntülenebilir ve yönetilebilir.

- Her bayi için özel sipariş bölgeleri belirleyebilirsiniz. Böylelikle çağrı merkezi sipariş esnasında siparişin teslim edileceği en uygun bölge bayisine yönlendirmeyi yapar

Hayır yok. Hesabınızda tanımlı kullanıcı sayısı kadar bayi oluşturabilirsiniz.

Mevcut bayilerinizi, sistemimizdeki hazır örnek bayi yükleme şablonu ile yükleyebilirsiniz