Otantik: 2023’ün Favori Kelimesi Oldu

Amerika’nın en eski sözlük yayıncısı Merriam Webster 2023’ün kelimesini ‘Authentic’ (otantik) olarak açıkladı. Sözlükten yapılan açıklamada bu yıl çevrimiçi aramalarda; gerçek, hakiki, özgün, güvenilir gibi anlamlara gelen otantik kelimesinin büyük ölçüde arttığı belirtildi...


Merve Korkmaz Yılmaz 202 gün önce yazdı...
CRM Programı Nasıl Kullanılır?

Amerika’nın en eski sözlük yayıncısı Merriam Webster 2023’ün kelimesini ‘Authentic’ (otantik) olarak açıkladı. Sözlükten yapılan açıklamada bu yıl çevrimiçi aramalarda; gerçek, hakiki, özgün, güvenilir gibi anlamlara gelen otantik kelimesinin büyük ölçüde arttığı belirtildi. Bu artışın sebebi olarak da sosyal medya, yapay zeka ve kimlik gibi endişelerden kaynaklandığı belirtiliyor.

Yıl içerisinde X’in sahibi Elon Musk’ın özellikle lider ve karar alıcıları sosyal platformlarda kendilerini ‘otantik’ bir şekilde ifade etmeye çağırması da kelimenin aranmasındaki artışı yükseltti. Öyle ki ses veya videoları aldatıcı bir şekilde taklit etmesi anlamına gelen deepfake kelimesini geride bıraktı.

Merriam Webster yayınevine göre, dezenformasyonun fazla olduğu bir dünyada ‘otantik’ kelimesin yılın en çok aranan kelime olması, teknolojinin ilerledikçe daha fazla insanın güvenini kazanma çabasını gösteriyor.

Otantik Bir Marka Olmak

Otantik Bir Marka Olmak

Bildiğiniz üzere DinamikCRM olarak paya dayalı kitlesel fonlama kampanyamızı %107 başarı göstererek tamamladık. Zorlu ama bir o kadar da heyecanlı olan bu süreçte bizlere güvenen tüm yatırımcılara, destek verem tüm paydaşlarımıza teşekkür ederiz. DinamikCRM olarak yola çıktığımız ilk günden beri otantik yani gerçek, özgün olmak için çok çalıştık, çalışmaya da devam ediyoruz.

Sunduğumuz 40’tan fazla modül ve çözümün yanı sıra kişi ve kurumun ihtiyaçlarına yönelik çözümlerimizle de farklılaşıyoruz.

11 farklı dil desteği ve gelen talep & istekler doğrultusunda da esneyebiliyor ve yenilenebiliyoruz.

Tek bir platformda uçtan uca gerçek bir CRM hizmeti için çok çalışıyoruz. Daha çok hayalimiz var, gerçekleştirebilecek otantik de bir ekibimiz var.

O zaman bizi takip etmeye devam edin, başlıyoruz.

Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere.
Son Blog Yazılarımız Yeni 2023 Yılı DinamikCRM İçin Nasıl Geçti? Müşteri Başarısı Neden Bu kadar Önemli Bir Hale Geldi? Otantik: 2023’ün Favori Kelimesi Oldu Satış Sonrası Destek ve Müşteri Yönetimi CRM Uygulamalarında Veri Güvenliği ve Önemi İş Süreçleri Daha Pratik Hale Nasıl Getirilebilir? ChatGpt ile Muhasebe Kaydı Yapılabilir mi? Başarılı Girişimci Hangi Uygulamaları Kullanmalı? Yapay Zekanın Geldiği İleri Bir Seviye: ChatGPT Nedir? Günlük Satışları Arttırmak İçin Fikirler Şirket Yazılım Programları Yöneticilerin En Önemli Yardımcısı Verimli İş Yönetimi Nasıl Sağlanır? Ön Muhasebe Kayıtları İçin Yazılım Gerekli mi? Şirket Başarısı İçin Doğru Yazılım Tercihi Başarılı Müşteri İletişimi Nedir? Nasıl Yapılır? Firmalar Müşteri Memnuniyeti Elde Etmek İçin Nelere Dikkat Etmeli? Kurumsal Firmalar Başarı İçin Nelere Dikkat Etmeli? Okul Bilgi Sistemi Yönetiminde Yazılım Tercihi Nasıl Yapılmalı? Feedback Almak İçin Hangi Yöntemler Kullanılabilir? Dijital Yazılımlarla İş Hayatında Başarılı Olmak! Firmalar İçin Müşteriye Ulaşma Yöntemleri Nelerdir? Online Ödeme Alma Yöntemleri İle İşinizi Geliştirebilirsiniz! Firmalar İçin Geri Bildirim Neden Önemlidir? Firmalar Evrak Takip İşlerini Ne Kadar Önemsemeli? İş Sürekliliği Sağlamak İçin Yazılımlar Faydalı mı? Firmalar Servis Talebi Yönetiminde Nelere Dikkat Etmeli? Müşteri Memnuniyeti Ölçümü İçin Hangi Yöntemler Kullanılabilir? Doğru Bir Çağrı Kayıt Programı Hangi Özelliklere Sahip Olmalı?