Çalışanlar

Çalışanlar modülü sayesinde firmanızda görev alan tüm çalışanları rahatlıkla takip edebilir, yönetebilir, özlük dosyalarını dijital ortama taşımaya başlayabilirsiniz.

Çalışanlar modülü nedir?
Çalışanlar modülü firmanızda görev alan tüm çalışanları kayıt altına alarak rahatlıkla yönetebileceğiniz bir özlük modülüdür.
Data Doluluğu Nedir ve Nasıl Yükseltilir?
Seçtiğiniz bir içeriğe veri girişi yaptıkça artma eğilimi gösteren hedef göstergesine Data Doluluğu Göstergesi denir. İçeriği dolu verilerle daha kolay çalışır ve hedeflerinize daha rahat ulaşırsınız. Verilerinizin kalitesi doğruluğu ve aynı zamanda doluluğu ile ölçülür.

Verilerinizin data doluluğu yüzdesini 70'in üzerinde tutmaya özen gösterin.

Detay bilgileri doldurmanız, telefon numarası girmeniz, adres kaydı yaratmanız, sosyal medya hesapları eklemeniz ve iletişim izinlerini tamamlamanız ilgili içeriğin doluluğunu %70 ve üzerine çıkaracaktır.
Favoriler Özelliği Nedir?
Favoriler özelliği, sizin için önemli olan kayıtların (Müşteri, Aktivite, Randevu, Firma, Hatırlatıcı kaydı gibi) bir klasör altında toplanarak tek tıklamayla ilgili kayda girmenizi sağlayan bir özelliğimizdir.

Favoriler özelliği sayesinde kayıtlarınıza tek tıklamayla ulaşabilirsiniz. Bu özellik size zaman kazandırır, aynı zamanda CRM'inizi kullanmayı kolaylaştırır, takip gücünüzü arttırır ve iş verimliliğinizi yükseltir.

Favoriler özelliğini kullanabilmeniz için herhangi bir kaydın içine girerek sağ üst köşede yer alan Yıldız simgesine tıklamanız gerekiyor. Eğer yıldız'ın rengi sarıya dönüşürse ilgili içeriği Favorilere eklemiş olursunuz. Favorilerden çıkarmak için yıldız simgesine tekrar tıklamanız yeterlidir.
Özel Alanlar Nedir?
Özel alanlar, içerisinde bulunduğunuz modüle ek bilgi alanları eklemek için kulanabileceğiniz bir özelliktir. Modüle özel bir alan ekledikten sonra oluşan form tüm kullanıcılar tarafından kullanılabilir.
Raporlara nereden ulaşabilirim?
Seçtiğiniz modülle ilgili raporlara ulaşabilmek için her modülün üst kısmında yer alan gösterge paneli düğmesine ve/ya sol menüde yer alan Raporlar bağlantısına tıklayabilirsiniz.
Çalışanlarımı toplu olarak yükleyebilir miyim?
Evet, DinamikCRM'e çalışanlarınızı kolaylıkla yükleyebilirsiniz.

1-) Araçlar > İçeri Veri Aktar bölümüne girerek Çalışanlar sekmesine tıklayın,

2-) "Örnek müşteri yükleme şablonu" dosyasını bilgisayarınıza indirerek excel şablon desenine sadık kalarak kayıtlarınızı ekleyin,

3-) Dosya Seç bölümüne tıklayarak dosyanızı seçip daha sonra Yükle düğmesine tıklamanız yeterli.
Web sitemden iş başvurusu alabilir miyim?

Evet. DinamikCRM'in Formlar modülü sayesinde web siteniz üzerinden iş başvuru talebi toplamanız mümkün.

Yapmanız gerekenleri adımlar halinde listeliyoruz;

1-) Modüller bölümüne girerek Formlar modülünü yüklemelisiniz.

2-) Araçlar > Form Yönetimi bölümüne girerek yeni bir form oluşturmalısınız. Form tipi olarak mutlaka "Çalışan Aday Toplama" seçmelisiniz.

3-) Formu oluşturduktan sonra açılan sayfadan Form Tasarımcısı bölümüne girerek çalışan adaylarınızdan almak istediğiniz veri alanlarını (Ad, E-Posta, Eğitim Durumu,  Yabancı Dil Bilgisi gibi) belirlemelisiniz.

4-) Son olarak Entegrasyon bölümünde yer alan kodu alarak web sitenize eklediğinizde İş Başvuru otomasyonu devreye girecektir.

Web siteniz üzerinden doldurulan her form anında DinamikCRM veritabanınıza eklenecektir.

Yapılacaklar nedir?

Yapılacaklar, seçtiğiniz kayıt özelinde yapmayı planladığınız işleri takip etmenize yarayan basit bir görev takip uygulamasıdır.

Bir örnek vermek gerekirse;

  • Müşteriye hoş geldin araması yapmayı unutma
  • Evrakları talep et
  • Sözleşmeyi hazırlayarak kargoya ver
  • Tahsilat takibini gerçekleştir

Yapılacaklar sayesinde İş akışınıza en uygun görevleri rahatlıkla ilgili kayıtla ilişkilendirebilirsiniz.

Her kayıt için sınırsız Yapılacaklar ekleyebilir, daha sonra ilgili kayıt altından ve/ya Görevler modülü üzerinden tüm listeye ulaşarak yönetebilirsiniz.

Çalışanları Excel ortamına aktarabilir miyim?

Evet, çalışanlarınızı excel ortamına aktarabilirsiniz.

Bunun için Araçlar > Dışarı Veri Aktar bağlantılarına tıklayarak Çalışanlar seçeneğini işaretleyip İndir düğmesine basmanız yeterlidir.

Ücretsiz Deneyin

Dijitalleşme ve operasyonel süreçlere daha az zaman ayırın, sadece işinizi büyütmeye odaklanın.

14 gün tüm fonksiyonlarımızı ücretsiz ve sınırsızca deneyin.

14 Gün Ücretsiz Deneyin

(*) Ücretsiz deneme hesabı için kredi kartı gerekmiyor.
Yerli Üretim Visa Mastercard