DinamikCRM Hakkında%100 Türk sermayesi ile geliştirilmekte olan DinamikCRM, işletmelerin iş verimliliğini artırarak firmaların günlük hayatını kolaylaştıracak, yaratacağı rekabet avantajıyla gelirlerini arttıracak, maliyetlerini düşürecek, dijital dönüşümlerini sağlayacak ve unutulmaz bir müşteri deneyimi yaratacak Bulut CRM hizmeti sunuyor.

6 ay gibi çok kısa bir sürede kullanıcı sayısını % 300 artırarak parlak bir gelecek sunan ve sürekli kendini geliştiren DinamikCRM, Türkiye pazarında belirli bir hacme ulaşmasını takiben EMEA pazarına açılmayı hedeflemektedir.

Öncelikli hedefimiz ve misyonumuz; Ülkemizdeki Girişimler, Şahıs Firmaları, Serbest Çalışanlar, Küçük ve Orta Ölçekli işletmelerin dijitalleşmesine yardımcı olacak tüm teknolojik araçları (CRM Uygulamaları, Ön Muhasebe Araçları, Satış & Pazarlama Araçları) en uygun fiyatlara sunmak ve satıcıdan çok bir çözüm ortağı olarak konumlanmaktır.

Hedeflerimizi benimseyen tüm girişimciler bayimiz olup satışa başlayarak gelirlerini hızla artırabilirler.


Bayilik Koşulları  • Daha önce bilişim sektöründe çalışmış olmak bir ön şart değildir ancak bilişim ve teknoloji alanındaki tecrübeleriniz size avantaj sağlayacaktır.
  • Daha önce ürün/hizmet satışında bulunmuş olmak, bulunduğunuz yada bayilik istediğiniz şehirde uzun zamanlı ikamet ediyor olmak önem taşımaktadır.
  • Bayilik başvurusu yapmadan önce ücretsiz bir hesap açarak DinamikCRM'i detaylıca incelemenizi tavsiye ediyoruz.
  • Bayilik için herhangi bir yatırım yapmanıza, bedel ödemenize ve teminat vermenize gerek yoktur.

Değerlendirme Süreci & Çalışma Modeli  1. Başvuru formunun eksiksiz doldurulması
  2. Değerlendirme kurulundan onay
  3. Modüller ve platform hakkında gerekli eğitimlerin alınması
  4. Müşterilerin bulunması ve sisteme girilmesi
  5. Satışın gerçekleştirilmesi
  6. Kullanıcı bedellerinin tahsil tarihinden 30 gün sonra satış primlerinin hesabınıza geçmesi


Başvuru Formu İçin Tıklayınız