Akıllı Filtre İle İşlerinizi Kolaylaştırın

Müşteri Yönetimi ve Satış süreçlerinde başarı için veri analizine dayalı aksiyonların önemi tartışılmaz. Son geliştirdiğimiz Veri Analizi ve Akıllı Filtre özelliği sayesinde DinamikCRM'de yer alan verilerinizi bir çok kriter bazında kolayca süzerek aksiyona dönüştürebilirsiniz.


Yahya Ekinci 1443 gün önce yazdı...
Veri Analizi, karar vermeyi destekleme amacı ile verileri inceleme, temizleme, dönüştürme ve modelleme işlemidir. Müşteri Yönetimi ve Satış süreçlerinde başarı için veri analizine dayalı aksiyonların önemi tartışılmaz.

Veri Analizi, günümüz iş dünyasında karar verme süreçlerinin daha bilimsel hale getirilmesine ve işletmelerin daha etkin ve verimli çalışmalarına yardımcı olmaktadır.

Yeni geliştirdiğimiz Veri Analizi özelliği ve Akıllı Filtre fonksiyonları sayesinde DinamikCRM'de yer alan verilerinizi bir çok kriter bazında kolayca süzerek hemen aksiyona dönüştürebilirsiniz.

Örneğin potansiyel aşamasında bulunan ve istanbul merkezli müşterilerinizi listeleyerek toplu E-Posta/SMS gönderebilir ve/ya bu sonuçları belirli bir dış arama kampanyasına aktararak çağrı merkezinize iş yükü yaratabilirsiniz.

Veri Analizi

Amacımız iş süreçlerinizi kolaylaştırmak olduğu için her seferinde kriter seçimini en baştan yaparak zaman kaybetmenizi istemiyoruz.

Bu nedenle geliştirdiğimiz Aramayı Kaydet özelliği sayesinde analiz kriterlerinizi kolayca kaydedebilirsiniz. Bu fonksiyon daha sonra yapacağınız analiz çalışmalarında size büyük kolaylık sağlayacaktır.

Veri Analizi

Akıllı Filtreyi kullanarak DinamikCRM'e yüklediğiniz müşterilerden / firmalardan / potansiyellerden

  • Daha önce teklif verilmemiş olanları,
  • Daha önce satış yapılmamış olanları,
  • Daha önce hiç iletişime geçilmeyenleri,
  • Detay bilgisi bulunmayanları,
  • veya diğer seçeneklerden birisini
seçerek iş ve takip süreçlerinizi hemen başlatabilirsiniz.

Detay bilgileri hiç bulunmayan müşterileri, firmaları ve/ya tedarikçileri listeleyerek data doluluk oranınızı yükseltebilirsiniz. %70 ve üzeri doluluğa sahip müşterilere verilen tekliflerin satışa dönme olasılığı oldukça yükseliyor. Bu nedenle veri temizliği, doğruluğu ve doluluğuna son derece özen göstermelisiniz.
Akıllı Filtreyi kullanmak son derece kolay. Minimum seviyede seçim yaparak (hatta sadece tek tıklamayla) en doğru sonuçlara ulaşabilirsiniz. Akıllı filterler kullanım alışkanlıklarınıza bağlı olarak düzenli olarak gelişmeye devam edecek.

Veri Analizi

DinamikCRM'i sizlerden gelen önerilerle geliştirmeye devam ediyoruz.

Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere.
Son Blog Yazılarımız Yeni 2023 Yılı DinamikCRM İçin Nasıl Geçti? Müşteri Başarısı Neden Bu kadar Önemli Bir Hale Geldi? Otantik: 2023’ün Favori Kelimesi Oldu Satış Sonrası Destek ve Müşteri Yönetimi CRM Uygulamalarında Veri Güvenliği ve Önemi İş Süreçleri Daha Pratik Hale Nasıl Getirilebilir? ChatGpt ile Muhasebe Kaydı Yapılabilir mi? Başarılı Girişimci Hangi Uygulamaları Kullanmalı? Yapay Zekanın Geldiği İleri Bir Seviye: ChatGPT Nedir? Günlük Satışları Arttırmak İçin Fikirler Şirket Yazılım Programları Yöneticilerin En Önemli Yardımcısı Verimli İş Yönetimi Nasıl Sağlanır? Ön Muhasebe Kayıtları İçin Yazılım Gerekli mi? Şirket Başarısı İçin Doğru Yazılım Tercihi Başarılı Müşteri İletişimi Nedir? Nasıl Yapılır? Firmalar Müşteri Memnuniyeti Elde Etmek İçin Nelere Dikkat Etmeli? Kurumsal Firmalar Başarı İçin Nelere Dikkat Etmeli? Okul Bilgi Sistemi Yönetiminde Yazılım Tercihi Nasıl Yapılmalı? Feedback Almak İçin Hangi Yöntemler Kullanılabilir? Dijital Yazılımlarla İş Hayatında Başarılı Olmak! Firmalar İçin Müşteriye Ulaşma Yöntemleri Nelerdir? Online Ödeme Alma Yöntemleri İle İşinizi Geliştirebilirsiniz! Firmalar İçin Geri Bildirim Neden Önemlidir? Firmalar Evrak Takip İşlerini Ne Kadar Önemsemeli? İş Sürekliliği Sağlamak İçin Yazılımlar Faydalı mı? Firmalar Servis Talebi Yönetiminde Nelere Dikkat Etmeli? Müşteri Memnuniyeti Ölçümü İçin Hangi Yöntemler Kullanılabilir? Doğru Bir Çağrı Kayıt Programı Hangi Özelliklere Sahip Olmalı?