Akıllı Filtre İle İşlerinizi Kolaylaştırın

Müşteri Yönetimi ve Satış süreçlerinde başarı için veri analizine dayalı aksiyonların önemi tartışılmaz. Son geliştirdiğimiz Veri Analizi ve Akıllı Filtre özelliği sayesinde DinamikCRM'de yer alan verilerinizi bir çok kriter bazında kolayca süzerek aksiyona dönüştürebilirsiniz.


Yahya Ekinci 1148 gün önce yazdı...
Veri Analizi, karar vermeyi destekleme amacı ile verileri inceleme, temizleme, dönüştürme ve modelleme işlemidir. Müşteri Yönetimi ve Satış süreçlerinde başarı için veri analizine dayalı aksiyonların önemi tartışılmaz.

Veri Analizi, günümüz iş dünyasında karar verme süreçlerinin daha bilimsel hale getirilmesine ve işletmelerin daha etkin ve verimli çalışmalarına yardımcı olmaktadır.

Yeni geliştirdiğimiz Veri Analizi özelliği ve Akıllı Filtre fonksiyonları sayesinde DinamikCRM'de yer alan verilerinizi bir çok kriter bazında kolayca süzerek hemen aksiyona dönüştürebilirsiniz.

Örneğin potansiyel aşamasında bulunan ve istanbul merkezli müşterilerinizi listeleyerek toplu E-Posta/SMS gönderebilir ve/ya bu sonuçları belirli bir dış arama kampanyasına aktararak çağrı merkezinize iş yükü yaratabilirsiniz.

Veri Analizi

Amacımız iş süreçlerinizi kolaylaştırmak olduğu için her seferinde kriter seçimini en baştan yaparak zaman kaybetmenizi istemiyoruz.

Bu nedenle geliştirdiğimiz Aramayı Kaydet özelliği sayesinde analiz kriterlerinizi kolayca kaydedebilirsiniz. Bu fonksiyon daha sonra yapacağınız analiz çalışmalarında size büyük kolaylık sağlayacaktır.

Veri Analizi

Akıllı Filtreyi kullanarak DinamikCRM'e yüklediğiniz müşterilerden / firmalardan / potansiyellerden

  • Daha önce teklif verilmemiş olanları,
  • Daha önce satış yapılmamış olanları,
  • Daha önce hiç iletişime geçilmeyenleri,
  • Detay bilgisi bulunmayanları,
  • veya diğer seçeneklerden birisini
seçerek iş ve takip süreçlerinizi hemen başlatabilirsiniz.

Detay bilgileri hiç bulunmayan müşterileri, firmaları ve/ya tedarikçileri listeleyerek data doluluk oranınızı yükseltebilirsiniz. %70 ve üzeri doluluğa sahip müşterilere verilen tekliflerin satışa dönme olasılığı oldukça yükseliyor. Bu nedenle veri temizliği, doğruluğu ve doluluğuna son derece özen göstermelisiniz.
Akıllı Filtreyi kullanmak son derece kolay. Minimum seviyede seçim yaparak (hatta sadece tek tıklamayla) en doğru sonuçlara ulaşabilirsiniz. Akıllı filterler kullanım alışkanlıklarınıza bağlı olarak düzenli olarak gelişmeye devam edecek.

Veri Analizi

DinamikCRM'i sizlerden gelen önerilerle geliştirmeye devam ediyoruz.

Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere.