CRM Yazılımları İle Şirketler Neler Yapabilir?

Günümüzde şirketlerin, faaliyet gösterdikleri sektörde rekabet içerisinde oldukları bir gerçektir. Müşterilerine en doğru şekilde ulaşan ve müşteri ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılayabilen şirketler rekabette öne geçmektedir.


Oğuzhan Arslan 1018 gün önce yazdı...
CRM Yazılımları İle Şirketler Neler Yapabilir?
Günümüzde şirketlerin, faaliyet gösterdikleri sektörde rekabet içerisinde oldukları bir gerçektir. Müşterilerine en doğru şekilde ulaşan ve müşteri ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılayabilen şirketler rekabette öne geçmektedir. CRM yazılımları müşterilere ilişkin verileri toplayan ve toplanan veriler aracılığı ile şirket stratejilerini oluşturmaya yarayan programlardır.

Önceden geleneksel yöntemlerle kayıt altına alınan müşteri bilgileri, günümüzde bilgisayar ortamında güvenli bir şekilde saklanmaktadır. CRM tabiri, müşteri ilişkileri yönetimi ifadesine dayanılarak oluşturulmuştur. CRM programları ile firmaların satış süreçleri dahil çok sayıda işlem pratik bir şekilde yapılabilmektedir. Bu durum firmaların operasyonel süreçlere daha kolay bir şekilde odaklanmalarını ve müşteri takibi için daha az bütçe ayırmalarını sağlamaktadır.

CRM Yazılımları Şirketlere Hangi Kolaylıkları Sunar?

CRM Yazılımları Şirketlere Hangi Kolaylıkları Sunar?
CRM yazılımları işini dijital ortama taşımak isteyen tüm işletmeler için sayısız avantajlar sunmaktadır. Öncelikle bu yazılımlar esnek yapıları sayesinde firmaların ihtiyaçlarına yönelik olarak geliştirilebilmektedir. Sipariş takibine ihtiyaç duyan firmalar için sipariş yönetimi sağlayan CRM programları, ön muhasebe kaydı için gerekli olan altyapıyı da sunabilmektedir.

Ticari sektörde bulunan tüm oluşumlar CRM programlarından faydalanabilir. CRM programları arasında yer alan DinamikCRM ile normal bir CRM yazılımından daha fazlasını yapmak mümkündür. DinamikCRM, bulut bir yazılım olarak işletmelerin tüm verilerini bulut depolama ile saklamaktadır. İnternetin olduğu her yerde herhangi bir işletmenin kendi platformuna ulaşması ve işlem yapması imkan dahilindedir.

En Uygun CRM Programı Hangisidir?

En Uygun CRM Programı Hangisidir?
Günümüzde CRM Programı Fiyatları sundukları hizmetler kapsamında değişiklik göstermektedir. Her işletmeye entegre olabilen ve işletmelerin bütçelerine dost DinamikCRM, piyasadaki en işlevsel CRM programıdır. DinamikCRM ile klasik müşteri yönetimine yönelik işlemlerin yanı sıra;

  • Ön Muhasebe kayıtları yapma
  • Çağrı Merkezi kullanma
  • Çalışan Yönetimi
  • Online Randevu Yönetimi
  • Online Sipariş Yönetimi
  • Kredi Kartıyla Online Tahsilat
  • Öğrenci ve Veli İlişkileri Yönetimi
  • Net Tavsiye Skoru Anketleri
  • Ücretsiz Web Sayfası hizmetleri de sunulmaktadır
E-CRM yazılımları arasında popüler olan DinamikCRM ile tüm şirketlerin, mevcut işlerini kısa sürede takip edilebilir bir düzeye getirmeleri mümkün olmaktadır. Bu sayede şirketlerin faaliyet süreçleri daha verimli hale gelerek firma gelirleri hızlı bir şekilde artmaktadır. Deneyimlemek isteyenler için 14 güne kadar Dinamik CRM Programı ücretsiz olarak kullanılabilmektedir.

Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere.