DinamikCRM ile Randevu Yönetim Sistemi Kurmak Mümkün Müdür?

Randevuyla çalışan işletmelerin randevu yönetim sistemi ile profesyonel bir yönetim metoduna ihtiyaç duydukları görülmektedir. Randevu ile çalışan firmalar; hastaneler, klinikler, bireysel çalışan doktorlar, güzellik salonları, danışmanlık hizmeti sunan işletmeler, psikologlar ve daha pek çok alanda faaliyet gösteren ticari işletmeler olabilir.


Yahya Ekinci 957 gün önce yazdı...
DinamikCRM ile Randevu Yönetim Sistemi Kurmak Mümkün Müdür?
Randevuyla çalışan işletmelerin randevu yönetim sistemi ile profesyonel bir yönetim metoduna ihtiyaç duydukları görülmektedir. Randevu ile çalışan firmalar; hastaneler, klinikler, bireysel çalışan doktorlar, güzellik salonları, danışmanlık hizmeti sunan işletmeler, psikologlar ve daha pek çok alanda faaliyet gösteren ticari işletmeler olabilir. Firmaların ürün ve hizmet sunumları için belirledikleri tarih ve saatin online sistemler üzerinden kayıt altına alınması ve bu tarihlerin firmalara bildirilmesi önemlidir.Bu süreçte DinamikCRM bulut yazılımı tarafından sunulan çözümler son derece pratiktir. Tek bir platform üzerinden sunulan farklı modüllerle, her sektöre yönelik uygulamalar DinamikCRM’de mevcuttur. İşletmelerin faaliyet gösterdikleri tüm sektörlere uygun CRM modülleri tek bir platform üzerinden aktif edilebilmektedir.

Randevu Yönetim Sistemi İle Neler Yapılabilir?

Randevu Yönetim Sistemi İle Neler Yapılabilir?
DinamikCRM’de yer alan online randevu yönetimi aracılığı ile pek çok yönetimsel süreci tek bir ortam üzerinden yürütmek mümkündür. Randevu takvimi oluşturmaya vakit ayıramayan firmalar için DinamikCRM yazılımında bulunan randevu yönetim sistemi modülü oldukça kullanışlıdır. Firmaların irtibat halinde oldukları müşteri ve firma ortaklarını tek bir tıklama ile firma portföyüne aktarmak imkan dahilindedir.

Müşteri ve ortaklardan gelen randevu talepleri DinamikCRM sisteminde kaydedilmektedir. Gerçekleşen her randevu sonrasında müşterilere ‘Net Tavsiye Skoru’ anketi gönderilmektedir. Bu sayede müşterilerden alınan geri bildirimler firmalara ulaştırılmaktadır. Müşterilerin aldıkları ürün ya da hizmete yönelik olan değerlendirmeler firmalar için son derece önemlidir.

Modülde Başka Hangi Özellikler Bulunmaktadır?

Modülde Başka Hangi Özellikler Bulunmaktadır?
Uygulamada yer alan modül sayesinde, tüm randevular konum ve uzman bazında kayıt altına alınmaktadır. Takvim bazında tüm randevuların tarih sıralaması yapılabilmektedir. Bu durum firmalara randevu planlaması adına kolaylık sağlamaktadır. DinamikCRM’nin sunduğu entegrasyon özelliği sayesinde tek bir tıklamayla tüm müşterilere SMS ve elektronik posta gönderilebilmektedir.

CRM yazılımlarının sunduğu klasik raporlamalara DinamikCRM’de rastlamak mümkün değildir. DinamikCRM modern göstergeleri ile eşsiz bir raporlama yapmaktadır. Tek bir ekran üzerinden gerçek zamanlı performans göstergesi takibi yapılabilmektedir. DinamikCRM bulut yazılımı ile randevu yönetim sistemi kurmak ve bu sistemi yürütmek son derece kolaydır. İşletmesinde randevu planlama konusunda sıkıntı yaşayan firmalar için DinamikCRM’de yer alan ‘Online Randevu Yönetimi’ modülü kesin bir çözümdür.

Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere.