DinamikCRM Nedir?

DinamikCRM nedir sorusu iş verimliliğini artırmak isteyenler tarafından oldukça merak edilmektedir. CRM ile bir işletmenin ihtiyaç duyduğu pek çok işlem tek bir platform üzerinden gerçekleştirilebilmektedir.


Yahya Ekinci 1133 gün önce yazdı...
DinamikCRM Nedir?
Dinamik crm nedir sorusu iş verimliliğini artırmak isteyenler tarafından oldukça merak edilmektedir. CRM ile bir işletmenin ihtiyaç duyduğu pek çok işlem tek bir platform üzerinden gerçekleştirilebilmektedir.CRM platformu sayesinde çalışan kaydını tutmak, ön muhasebe kayıtlarını gerçekleştirmek, online sipariş yönetimi sağlamak, kredi kartı ile online tahsilat sistemlerini kullanmak, müşteri ve firma kayıt sistemleri oluşturmak son derece kolaydır.

Ayrıca online randevu yöntemi sayesinde müşteri talepleri kayıt altında tutulabilmektedir. DinamikCRM’nin kullanıcılarına sunduğu sanal santral desteği, kullanıcıların profesyonel bir çağrı merkezine sahip olmasını sağlamaktadır. Crm programı nedir sorusuna, bu platformların internet destekli olarak kullanıcılarına müşteri ilişkilerini yönetmede yardımcı uygulamalar olduğu cevabı verilebilir.

Crm Nedir? Crm Nasıl Kullanılır?

Crm Nedir? Crm Nasıl Kullanılır?
Crm nasıl kullanılır sorusu için DinamikCRM platformunun basit bir arayüze sahip olduğu cevabı verilebilir. DinamikCRM ile müşteri bilgileri hızlı ve basit işlemlerle sisteme yüklenebilmektedir. Müşteri yönetimi bölümünde işletmenin ilişkili olduğu müşteriler listelenmektedir. Bir işletmenin portföyünde yer alan müşteri ile gerçekleşen tüm iletişim geçmişleri kayıt altına alınmaktadır.

İşletmelere gönderilen elektronik postalar, toplantılar ve ziyaretler kayıt altına alınan eylemlerden yalnızca birkaçıdır. İşletmeler müşteri yönetim seçeneği sayesinde, müşterilere özel teklifler hazırlayabilmektedir. Müşterilere özel olarak hazırlanan teklifler tek bir tıkla müşterilere sunulmaktadır. DinamikCRM platformu, tüm müşterilere aynı anda elektronik posta ve kısa mesaj gönderme imkanı tanımaktadır.

DinamikCRM Başka Hangi Özellikleri Sunmaktadır?

DinamikCRM Başka Hangi Özellikleri Sunmaktadır?
Crm nedir sorusu için verilen klasik cevaplar, DinamikCRM söz konusu olduğunda farklılaşmaktadır. Çünkü DinamikCRM klasik bir müşteri ilişkileri yönetim platformundan fazlasını sunmaktadır. Piyasada yer alan CRM örnekleri kısıtlı özellikleri ile bir işletmenin ihtiyaç duyduğu işlemleri tam anlamıyla arayüzünde barındırmamaktadır. Ancak DinamikCRM ile kolay bir şekilde gelir ve gider takibi yapmak mümkündür.Alacakların takibi için gerekli kayıtlar DinamikCRM ile yapılarak işletmenin devamlılığı adına gerekli olan varlıklar tespit edilebilmektedir.

İşletmeler DinamikCRM sayesinde tüm masraflarını kayıt altına alarak sınıflandırabilmektedir. Ayrıca tüm hesaplara dayalı olarak raporlamalar da yapılabilmektedir. DinamikCRM ile vadesi gelen borçların ve alacakların bildirimi kullanıcılara yapılmaktadır. Bu sayede tüm ticari işlemlerin aksamadan yürütülmesi sağlanmaktadır. Müşteri ilişkileri yönetimi (crm nedir) DinamikCRM ile tüm kullanıcılara uygun fiyatlar karşılığında profesyonel bir şekilde sunulmaktadır.

Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere.