Etiketleri Kullanarak Verileriniz Bağlayın

Sosyal Medya dünyasından yakınen tanıdığımız etiketlerin (hashtag) CRM süreçlerinde kullanımından bahsedeceğiz.


Yahya Ekinci 1990 gün önce yazdı...
Bu yazımızda Sosyal Medya dünyasından yakınen tanıdığımız etiketlerin (hashtag) CRM süreçlerinde etkin bir şekilde kullanımı ve etiketlerin veriler arası bağlantı kurma gücünden bahsedeceğiz.

Bunu bir örnekle açıklayalım;

Diyelimki sisteme yeni bir firma eklediniz. Firmanın en ayırt edici özelliklerinin "mühendislik" ve "pazarlık gücü" olduğunu düşünüyorsunuz. Firma detay sayfasında yer alan etiketler bölümüne bu etiketleri kaydetmelisiniz.

Müşterilerinizden birinin de "mühendislik" yeteneklerinin güçlü olduğunu düşündünüz ve etiketler bölümüne kaydettiniz.

Gerek etiketler modülünden, gerekse etiket gördüğünüz herhangi bir yerden "mühendislik" etiketine tıkladığınızda biraz önce eklediğiniz Firma ve Müşterinin hemen listelendiğini göreceksiniz.

Bildiğiniz üzere Çalışanlar modülü sayesinde firmanızdaki tüm çalışanları kayıt altına alarak mini bir özlük uygulaması oluşturabiliyorsunuz. Bir çalışanınızın "pazarlık gücü" niteliğinin yüksek olduğunu biliyorsunuz. Bu bilgiyi etiketler bölümüne hemen kaydettiniz.

Gerek etiketler modülünden, gerekse etiket gördüğünüz herhangi bir yerden "pazarlık gücü" etiketine tıkladığınızda daha önce eklediğiniz Firma ve Çalışanın listelendiğini göreceksiniz. Bu firma ile yapılacak satış görüşmelerini "pazarlık gücü" yüksek çalışanınızla ilişkilendirmeniz yerinde olacaktır.

Örneklerden gördüğünüz üzere birden çok kaydı birbirine bağlamış oldunuz.

Bir etiketi tanımlamak çok kolaydır. Her modülün detay sayfasında "Etiketler" bölümünü göreceksiniz. DinamikCRM'de yer alan tüm kayıtlarınızla ilgili etiketleri zaman kaybetmeden eklemenizi tavsiye ediyoruz.

Etiketlerle ilgili videomuzu buradan izleyebilirsiniz.


Bir kayda dilediğiniz kadar etiket ekleyebilirsiniz.

DinamikCRM'in size sunduğu Etiketler modülü aynı zamanda öğrenen bir yapıya sahiptir. Siz etiket tanımladıkça DinamikCRM daha önce tanımladığınız etiketleri seçerek kullanmanızı önerecektir.

Etiketlerin verdiği güç ile kısa zaman içerisinde günlük hayatınız kolaylaşacak, verimliliğiniz artacak ve karar verme gücünüz en üst seviyeye çıkacak.
Son Blog Yazılarımız Yeni 2023 Yılı DinamikCRM İçin Nasıl Geçti? Müşteri Başarısı Neden Bu kadar Önemli Bir Hale Geldi? Otantik: 2023’ün Favori Kelimesi Oldu Satış Sonrası Destek ve Müşteri Yönetimi CRM Uygulamalarında Veri Güvenliği ve Önemi İş Süreçleri Daha Pratik Hale Nasıl Getirilebilir? ChatGpt ile Muhasebe Kaydı Yapılabilir mi? Başarılı Girişimci Hangi Uygulamaları Kullanmalı? Yapay Zekanın Geldiği İleri Bir Seviye: ChatGPT Nedir? Günlük Satışları Arttırmak İçin Fikirler Şirket Yazılım Programları Yöneticilerin En Önemli Yardımcısı Verimli İş Yönetimi Nasıl Sağlanır? Ön Muhasebe Kayıtları İçin Yazılım Gerekli mi? Şirket Başarısı İçin Doğru Yazılım Tercihi Başarılı Müşteri İletişimi Nedir? Nasıl Yapılır? Firmalar Müşteri Memnuniyeti Elde Etmek İçin Nelere Dikkat Etmeli? Kurumsal Firmalar Başarı İçin Nelere Dikkat Etmeli? Okul Bilgi Sistemi Yönetiminde Yazılım Tercihi Nasıl Yapılmalı? Feedback Almak İçin Hangi Yöntemler Kullanılabilir? Dijital Yazılımlarla İş Hayatında Başarılı Olmak! Firmalar İçin Müşteriye Ulaşma Yöntemleri Nelerdir? Online Ödeme Alma Yöntemleri İle İşinizi Geliştirebilirsiniz! Firmalar İçin Geri Bildirim Neden Önemlidir? Firmalar Evrak Takip İşlerini Ne Kadar Önemsemeli? İş Sürekliliği Sağlamak İçin Yazılımlar Faydalı mı? Firmalar Servis Talebi Yönetiminde Nelere Dikkat Etmeli? Müşteri Memnuniyeti Ölçümü İçin Hangi Yöntemler Kullanılabilir? Doğru Bir Çağrı Kayıt Programı Hangi Özelliklere Sahip Olmalı?