Şirket İçi İletişimi Güçlendirmenin Yolları

Son günlerde yaşadığımız Koronavirüs (COVID-19) salgınından dolayı bir çok şirket uzaktan çalışma planını devreye aldı. Uzaktan çalışmaya geçişle birlikte daha önce kesintisiz bir şekilde devam eden şirket içi iletişim süreçleri bir miktarda olsa aksamaya başladı. Bu yazımızda DinamikCRM ile iletişim süreçlerinizi nasıl güçlendirebileceğinizi paylaştık.


Yahya Ekinci 1552 gün önce yazdı...
Son günlerde yaşadığımız Koronavirüs (COVID-19) salgınından dolayı bir çok şirket uzaktan çalışma planını devreye aldı.

Uzaktan çalışmaya geçişle birlikte daha önce kesintisiz bir şekilde devam eden şirket içi iletişim süreçleri bir miktarda olsa aksamaya başladı.

Bir önceki yazımda evden çalıştığınız şu günlerde kullanabileceğiniz telefon ve video konferans araçlarından bahsetmiştim. Bu yazımda ise DinamikCRM'de şirket içi iletişimini güçlendirmek adına kullanabileceğiniz araçları derledim.

Haber Akışı


Haber Akışı bölümü sayesinde ekibinizle olan etkileşimi artıracaksınız. Gün içinde yaşanan gelişmeleri bu alanda paylaşarak tüm ekibin faaliyetlerden haberdar olmasını sağlayabilirsiniz. Ofis dışındayken ofiste neler olduğunu takip etmenin en kolay yolu Haber Akışı altyapımızı kullanmaktır.

Haber Akışı

Mesaj Kutusu


Mesaj Kutumuzu şirket içi özel mesajlaşma uygulaması olarak konumlamalısınız.

Mesajlar kullanıcıya özel ve/ya birden çok kullanıcıya toplu olarak gönderilebiliyor. Giden mesajlar ilgili kullanıcıya aynı zamanda bir e-posta ile bildiriliyor. Kullanıcılar sisteme giriş yaptığında ise ekranın en üstünde yer alan bir belirteç ile bilgilendiriliyor.

Mesaj Kutumuzu etkin bir şekilde kullanan bazı müşterilerimiz E-Posta trafiklerini azaltarak tüm özel iletişimlerini bu aracımız üzerinden yürütmeye başladı.

Mesaj Kutusu

DinamikCRM olarak özel günler, resmi tatiller, vergi ve sigorta ödeme günlerini size özel mesaj olarak gönderiyoruz.

Hareketler


Geçen hafta nasıl geçti? Dün ne yaptın? Bugün ne yapacaksın, planın ne? gibi sorular şirket içi iletişimde sıkça karşımıza çıkar.

Bazı yöneticiler bu sorulara toplantı ortamında cevap arar, bazıları e-posta ile toplu rapor ister, bazıları ise ayak üstü sorgulayarak cevap ister.

DinamikCRM, tüm bu talepleri karşılayan Hareketler çözümü ile ihtiyaçlarınıza cevap vermektedir. Uygulamamızı kullanarak yaptığınız işlemler hem toplu olarak hem de modül bazında online listeleniyor. Hatta yapılan hareketle ilgili tepkinizi ve yorumlarınızı dahi yansıtabiliyorsunuz.

Hareketler

İletişimler


Portföyünüzde bulunan her Firma, Müşteri ve Potansiyel ile düzenli olarak iletişim kurmalısınız.

Görüşme video konferans, telefon, e-posta veya kısa mesajla olabilir. Görüşme şekliniz ne olursa olsun önemli olan detaylarını iletişimler alanına yazmanızdır.

Görüşmeleri kayıt ettiğinizde kaliteli bir iletişim tarihçesi oluşturacaksınız. Hem İletişimler hemde Notlar alanında yaptığınız girdileri Haber Akışında Yayınla seçeneğini işaretlediğinizde şirket içi iletişimi güçlendirecek bir takım girdiler yaratmış olacaksınız.

Böylelikle az önceki bireysel girdi tüm ekibin ortaklaşa geliştireceği bir fikir haline kolayca dönüşebilir.

İletişimler

Çalışanların yanlız olmadığını hissetmeleri çok ciddi bir motivasyon yaratıyor. DinamikCRM ile bağlantıda kalın.

Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere...
Son Blog Yazılarımız Yeni 2023 Yılı DinamikCRM İçin Nasıl Geçti? Müşteri Başarısı Neden Bu kadar Önemli Bir Hale Geldi? Otantik: 2023’ün Favori Kelimesi Oldu Satış Sonrası Destek ve Müşteri Yönetimi CRM Uygulamalarında Veri Güvenliği ve Önemi İş Süreçleri Daha Pratik Hale Nasıl Getirilebilir? ChatGpt ile Muhasebe Kaydı Yapılabilir mi? Başarılı Girişimci Hangi Uygulamaları Kullanmalı? Yapay Zekanın Geldiği İleri Bir Seviye: ChatGPT Nedir? Günlük Satışları Arttırmak İçin Fikirler Şirket Yazılım Programları Yöneticilerin En Önemli Yardımcısı Verimli İş Yönetimi Nasıl Sağlanır? Ön Muhasebe Kayıtları İçin Yazılım Gerekli mi? Şirket Başarısı İçin Doğru Yazılım Tercihi Başarılı Müşteri İletişimi Nedir? Nasıl Yapılır? Firmalar Müşteri Memnuniyeti Elde Etmek İçin Nelere Dikkat Etmeli? Kurumsal Firmalar Başarı İçin Nelere Dikkat Etmeli? Okul Bilgi Sistemi Yönetiminde Yazılım Tercihi Nasıl Yapılmalı? Feedback Almak İçin Hangi Yöntemler Kullanılabilir? Dijital Yazılımlarla İş Hayatında Başarılı Olmak! Firmalar İçin Müşteriye Ulaşma Yöntemleri Nelerdir? Online Ödeme Alma Yöntemleri İle İşinizi Geliştirebilirsiniz! Firmalar İçin Geri Bildirim Neden Önemlidir? Firmalar Evrak Takip İşlerini Ne Kadar Önemsemeli? İş Sürekliliği Sağlamak İçin Yazılımlar Faydalı mı? Firmalar Servis Talebi Yönetiminde Nelere Dikkat Etmeli? Müşteri Memnuniyeti Ölçümü İçin Hangi Yöntemler Kullanılabilir? Doğru Bir Çağrı Kayıt Programı Hangi Özelliklere Sahip Olmalı?