Şirket İçi İletişimi Güçlendirmenin Yolları

Son günlerde yaşadığımız Koronavirüs (COVID-19) salgınından dolayı bir çok şirket uzaktan çalışma planını devreye aldı. Uzaktan çalışmaya geçişle birlikte daha önce kesintisiz bir şekilde devam eden şirket içi iletişim süreçleri bir miktarda olsa aksamaya başladı. Bu yazımızda DinamikCRM ile iletişim süreçlerinizi nasıl güçlendirebileceğinizi paylaştık.


Yahya Ekinci 1284 gün önce yazdı...
Son günlerde yaşadığımız Koronavirüs (COVID-19) salgınından dolayı bir çok şirket uzaktan çalışma planını devreye aldı.

Uzaktan çalışmaya geçişle birlikte daha önce kesintisiz bir şekilde devam eden şirket içi iletişim süreçleri bir miktarda olsa aksamaya başladı.

Bir önceki yazımda evden çalıştığınız şu günlerde kullanabileceğiniz telefon ve video konferans araçlarından bahsetmiştim. Bu yazımda ise DinamikCRM'de şirket içi iletişimini güçlendirmek adına kullanabileceğiniz araçları derledim.

Haber Akışı


Haber Akışı bölümü sayesinde ekibinizle olan etkileşimi artıracaksınız. Gün içinde yaşanan gelişmeleri bu alanda paylaşarak tüm ekibin faaliyetlerden haberdar olmasını sağlayabilirsiniz. Ofis dışındayken ofiste neler olduğunu takip etmenin en kolay yolu Haber Akışı altyapımızı kullanmaktır.

Haber Akışı

Mesaj Kutusu


Mesaj Kutumuzu şirket içi özel mesajlaşma uygulaması olarak konumlamalısınız.

Mesajlar kullanıcıya özel ve/ya birden çok kullanıcıya toplu olarak gönderilebiliyor. Giden mesajlar ilgili kullanıcıya aynı zamanda bir e-posta ile bildiriliyor. Kullanıcılar sisteme giriş yaptığında ise ekranın en üstünde yer alan bir belirteç ile bilgilendiriliyor.

Mesaj Kutumuzu etkin bir şekilde kullanan bazı müşterilerimiz E-Posta trafiklerini azaltarak tüm özel iletişimlerini bu aracımız üzerinden yürütmeye başladı.

Mesaj Kutusu

DinamikCRM olarak özel günler, resmi tatiller, vergi ve sigorta ödeme günlerini size özel mesaj olarak gönderiyoruz.

Hareketler


Geçen hafta nasıl geçti? Dün ne yaptın? Bugün ne yapacaksın, planın ne? gibi sorular şirket içi iletişimde sıkça karşımıza çıkar.

Bazı yöneticiler bu sorulara toplantı ortamında cevap arar, bazıları e-posta ile toplu rapor ister, bazıları ise ayak üstü sorgulayarak cevap ister.

DinamikCRM, tüm bu talepleri karşılayan Hareketler çözümü ile ihtiyaçlarınıza cevap vermektedir. Uygulamamızı kullanarak yaptığınız işlemler hem toplu olarak hem de modül bazında online listeleniyor. Hatta yapılan hareketle ilgili tepkinizi ve yorumlarınızı dahi yansıtabiliyorsunuz.

Hareketler

İletişimler


Portföyünüzde bulunan her Firma, Müşteri ve Potansiyel ile düzenli olarak iletişim kurmalısınız.

Görüşme video konferans, telefon, e-posta veya kısa mesajla olabilir. Görüşme şekliniz ne olursa olsun önemli olan detaylarını iletişimler alanına yazmanızdır.

Görüşmeleri kayıt ettiğinizde kaliteli bir iletişim tarihçesi oluşturacaksınız. Hem İletişimler hemde Notlar alanında yaptığınız girdileri Haber Akışında Yayınla seçeneğini işaretlediğinizde şirket içi iletişimi güçlendirecek bir takım girdiler yaratmış olacaksınız.

Böylelikle az önceki bireysel girdi tüm ekibin ortaklaşa geliştireceği bir fikir haline kolayca dönüşebilir.

İletişimler

Çalışanların yanlız olmadığını hissetmeleri çok ciddi bir motivasyon yaratıyor. DinamikCRM ile bağlantıda kalın.

Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere...