Gıda

Gıda sektörü denildiğinde pek çok ticari işletme akla gelmektedir. Gıda sektöründe faaliyet gösteren ticari işletmeler için online sipariş yönetimi oldukça önemlidir. Paket servis yöntemi ile dağıtım yapan gıda işletmeleri, DinamikCRM yazılımı üzerinden sipariş takibi yapabilmektedir. Ayrıca fırın işletmeleri için de tedarikçilerle gerçekleşen tüm süreç yazılım aracılığıyla kayıt altına alınabilmektedir.

DinamikCRM’nin sunduğu kolaylıklar arasında gıda işletmeleri için ön muhasebe işlemleri de yer almaktadır. Günlük kasa ve banka hareketlerine yönelik tüm işlemler tek bir platform üzerinden yürütülmektedir. Gıda işletmeleri için günlük süreçleri yönetmek ve raporlamalar yapmak DinamikCRM yazılımı sayesinde son derece kolaydır.

Yazılım aracılığıyla sunulan bir başka özellik de basit stok takibi özelliğidir. DinamikCRM yazılımı, gıda sektöründeki firmalar için son derece önemli olan stok yönetimini ‘Online Ürün Yönetimi’ modülü ile sunmaktadır. Gıda firmaları, istedikleri ürünleri görselleriyle beraber sisteme yükleyerek takip altına alabilirler.

Sektörünüz için en uygun çözüm paketlerimiz

Ücretsiz Deneyin


Dijitalleşme ve operasyonel süreçlere daha az zaman ayırın, sadece işinizi büyütmeye odaklanın.

14 gün tüm fonksiyonlarımızı ücretsiz ve sınırsızca deneyin.

Hemen Başlayın!