İnşaat ve Emlak

İnşaat ve emlak sektörleri, her türlü işlemin sistematik olarak takibini zorunlu kılan sektörlerdir. Bu nedenle inşaat ya da emlak hizmeti sunan firmaların, veri kayıtlarını yazılım aracılığıyla takip etmeleri önerilebilir.

DinamikCRM yazılımı, sahip olduğu modüller aracılığıyla ön muhasebe kayıtlarını başarılı bir şekilde tutmaya imkan tanımaktadır. Emlak sektöründe komisyon ve kaparo tutarlarına ilişkin muhasebe kayıtlarının yapılması, müşteri portföyünün oluşturulması, herhangi bir gayrimenkulü ziyaret için randevu kayıtlarının oluşturulması DinamikCRM ile mümkündür. Ayrıca emlak şirketleri için DinamikCRM’de yer alan ‘Emlak Portföyü’ modülü, ayrıntılı bir emlak portföyü oluşturmaya ve yönetmeye yardımcı olmaktadır.

İnşaat sektöründe hakediş tutarı ödemeleri ile geçici kabul ödemelerine ilişkin muhasebe kayıtlarının yapılması, herhangi bir inşaat projesinde yer alan ortaklarla ilgili bilgilerin sistem üzerinden takibi ve şantiye çalışanlarının yönetimi de DinamikCRM aracılığıyla pratik bir şekilde yapılabilmektedir. İnşaat sürecinde gerekli olan tüm evrakın takibi de yazılımda yer alan ‘Evrak Takip’ modülü ile gerçekleştirilmektedir. Ayrıca emlak ve inşaat firmaları için yazılım üzerinden çağrı merkezi oluşturarak sanal santral kullanılabilmektedir.

Sektörünüz için en uygun çözüm paketlerimiz

Ücretsiz Deneyin


Dijitalleşme ve operasyonel süreçlere daha az zaman ayırın, sadece işinizi büyütmeye odaklanın.

14 gün tüm fonksiyonlarımızı ücretsiz ve sınırsızca deneyin.

Hemen Başlayın!